Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienosNuomonės

Kokias spinteles rinktis vonios kambariui?

Vonios kambarį sunku įsivaizduoti be spintelių ar lentynėlių, kur susidėjus būtų galima laikyti higienos ir kosmetikos reikmenis, rankšluosčius ar plaušines. Kaip yra žinoma, vonios spintelės būna skirtingos paskirties, todėl verta išsiaiškinti, be kokių spintelių vonioje būtų sunku išsiversti.

Kokie yra trys pagrindiniai vonios spintelių tipai?

Pati populiariausia iš vonios kambario baldų yra spintelė su veidrodžiu, ji labai patogi yra dėl to, kad taupo patalpoje vietą, joje telpa visos čia reikalingos smulkesnės priemonės. Po to seka praustuvas su spintele, kurioje galima sudėti ir stambesnius vonios atributus. Dar esama ūkinių vonios spintelių, kurios būna pailgos formos, todėl neužima daug sienos ploto. O šiaip prieš pasirinkdami, kiek ir kokių spintelių galite įsigyti, įvertinkite vonios kambario plotą.

Kokias spinteles rinktis nedideliam, o kokias – erdvesniam vonios kambariui?

Jei jūsų vonios kambarys nedidelis, jame labiausiai tiktų pakabinamos spintelės, kurios būna įvairių dydžių. Pačios praktiškiausios yra tos vonios spintelės, kurios sumontuotos kartu su veidrodžiu. O jeigu vonios kambarys yra erdvus, tada galima nusipirkti ir daugiau įvairios paskirties spintelių, svarbu žinoti, ką ir kiek jose laikysite, nes vis dėlto neverta per daug užgriozdinti ir paties erdviausio vonios kambario. Jei čia ketinate laikyti tik higienos ir kosmetikos reikmenis, vonioje užteks ir vienos pakabinamos spintelės. O jeigu esate nusiteikę čia laikyti ir rankšluosčius, chalatus ir tokius buities prietaisus, kaip plaukų džiovintuvas, barzdos skutimo mašinėlė ar kitos skutimosi priemonės, tada pravers ir pora talpesnių spintelių.

Kodėl reikia pagalvoti ir apie tai, koks yra jūsų šeimos dydis?

Galvojant apie vonios kambario baldų skaičių vis dėlto pirmiausiai reikia įvertinti jūsų šeimos dydį, nuo to priklausys ir jos poreikių gausa. Juk kuo gausesnė šeima, tuo daugiau jai reikės ir spintelių vonios kambaryje. O jeigu esate vienas visame bute, arba gyvenate dviese, tai tikrai vonioje neprireiks daug baldų, bet jeigu esate daugiavaikė šeima, tai su dviem spintelėmis vargu ar išsiversite, tada tikrai pravers net visos keturios spintelės.

Užsk. 2022/08/11

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us