Raseinių naujienų portalas

KitaKultūra

„@KLASIKOS JUNGTYS“ – PLATESNIS POŽIŪRIS Į MENĄ

„Muzika – žemės atodūsiai tylūs, kai snaudžia tyliai miglotos pievos.“ (V. Bartulis „Muzika“, eil. M. Katiliūtės). Rugsėjo pirmosios vakaras Raseinių meno mokyklos kiemelyje skendėjo saulės spinduliuose ir muzikos atokaitoje visus sušildė ir apkabino…

Širdingai dėkoju Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių meno mokyklai, Lietuvos kultūros tarybai ir Raseinių rajono savivaldybei už suteiktą galimybę dalyvauti  projekte „@klasikos jungtys“. Šis projektas, skirtas apjungti profesionalus su neprofesionalais kuriant bendrą produktą – viešą pasirodymą, yra daugiau nei ypatingas. Jaunam atlikėjui dar tik pradedant kopti muzikinės karjeros laiptais gyvas ir nuoširdus bendravimas su scenos senbuviais įkvepiantis!

Nuo pačios repeticijų pradžios emocijos tryško į visas puses ir mintys neramino – ar einu teisingu keliu? Dabar galiu drąsiai atsakyti TAIP! Tai yra nepakartojama. Noriu padėkoti mokytojai Stanislavai Vežbavičienei už kantrybę ir skirtą laiką, padrąsinimą siekti ambicingų tikslų. Ačiū, kad išmokėte į sceną lipti užtikrintai ir su aistra akyse.

Dėka ansamblio „Inmezzo“ (Rasos Dzimidaitės, Linos Urniežiūtės, Raimondos Janutėnaitės, Nijolės Baranauskaitės) gavau kur kas platesnį požiūrį į meną, kurį kuriame. Subtilumas, gracija, emocija, artistiškumas…, pasaulis susitraukia, oras susispaudžia, lieka tik plonytė erdvė tarp atlikėjo ir žiūrovo.

Tai muzika.

Projekto „@klasikos jungtys“ dalyvė,

Raseinių meno mokyklos mokinė Evelina Dubauskaitė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us