Raseinių naujienų portalas

KitaMaistasVerslas

Seimo valdyba leido parlamente prekiauti silpnu alkoholiu

Seimo valdyba trečiadienį panaikino prieš kelias kadencijas įvestą draudimą parlamento rūmuose prekiauti alkoholiniais gėrimais.

Dauguma valdybos narių nutarė leisti Seimo rūmuose, maitinimo vietose, prekiauti ne stipresniu kaip 15 proc. alkoholiu.

Teikdamas šį siūlymą Seimo kancleris Modestas Gelbūda teigė, kad šis leidimas būtų svarbus ieškant naujo maitintojo, mat rugpjūtį neatsirado nė vienos įmonės, norinčios teikti maitinimo paslaugas parlamentarams ir Seimo darbuotojams.

„Kanceliarija pasiūlė šiek tiek praplėsti sąlygas konkurso. Kaip žinia, maitinimo įstaigų klausimas sukėlė gana didelį rezonansą Seime. Manau, kad sprendimas yra racionalus ir tiek. Aš jo nesureikšminčiau“, – po valdybos posėdžio BNS sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Ji teigė nematanti grėsmės, kad gali pasitaikyti atvejų, kai neblaivūs parlamentarai balsuos Seimo salėje.

„Parlamentai, kuriuose lankomės, tokių apribojimų neturi ir juose apie tokius incidentus skambiai girdėti neteko. Manau, kad mūsų parlamentarai niekuo neprastesni nei kitų europietiškų valstybių parlamentai“, – sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Tuo metu socialdemokratas Julius Sabatauskas abejojo, kad leidimas prekiauti alkoholiu taps masalu verslininkams.

Seimo rūmuose prekiauti alkoholiniais gėrimais ir juos įnešti į Seimą uždrausta 2008 metais tuometinio parlamento vadovo Arūno Valinsko iniciatyva.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us