Raseinių naujienų portalas

KitaSveikata

Praėjusią savaitę sumažėjo sergančiųjų gripu, peršalimo ligomis ir COVID-19

Praėjusią savaitę Lietuvoje sumažėjo sergančiųjų gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) ir koronavirusu, pirmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

NVSC duomenimis, spalio 10–16 dienomis bendras sergamumo gripu, ŪVKTI ir COVID-19 liga rodiklis buvo 827,8 atvejo 100 tūkst. Lietuvos gyventojų, ankstesnę savaitę jis buvo didesnis – 878,2 atvejo 100 tūkst. gyventojų. Mažiausias sergamumo šiomis ligomis rodiklis praėjusią savaitę užregistruotas Marijampolės apskrityje, o didžiausias – Vilniaus apskrityje.

Prasidėjus naujam gripo sezonui, NVSC sergamumo gripu ir peršalimo ligomis rodiklius pradėjo skelbti kartu su sergamumo koronavirusu duomenimis.

Iš viso praėjusią savaitę buvo nustatyti 23 gripo, per 18,6 tūkst. ŪVKTI ir per 4,4 tūkst. koronaviruso atvejų. Tuo tarpu savaitę anksčiau buvo nustatyti 25 gripo, per 19 tūkst. peršalimo ligų ir per 5,4 tūkst. koronaviruso atvejų.

Praėjusią savaitę Lietuvoje dėl gripo nesigydė nė vienas asmuo, o pernykščio gripo sezono metu tuo pačiu laikotarpiu ligoninėje dėl gripo buvo gydomas vienas vaikas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us