Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Išankstines darbo sutartis sudarė 100 pedagogikos studentų

Pedagogikos studentai suskubo pasinaudoti galimybe iš anksto įsipareigoti dirbti mokykloje – preliminariais duomenimis, išankstines darbo sutartis sudarė ir paraiškas už tai suteikti tikslinę 506 eurų stipendiją pateikė 100 būsimų mokytojų. Paraiškų priėmimas vyko dviem etapais rugsėjo ir spalio mėnesiais.

Sudaryti išankstines sutartis dėl įsidarbinimo su mokyklomis ir gauti stipendiją pedagoginių studijų studentams siūloma pirmą kartą. Taip siekiama į mokyklas pritraukti kuo daugiau jaunosios kartos pedagogų.

Pasinaudoti šia galimybe galėjo visi baigiamųjų kursų ir profesinių studijų trūkstamiausių pedagogikos specializacijų studentai, t. y. siekiantieji tapti matematikos, fizikos, chemijos, biologijos, technologijų, istorijos, geografijos, lietuvių kalbos ir literatūros, pradinio ugdymo mokytojais ar specialiaisiais pedagogais. Stipendiją galės gauti ir valstybės finansuojamų, ir nefinansuojamų pedagogikos bakalauro ir gretutinių studijų studentai bei pedagoginių profesinių studijų studentai.

Paraiškas dėl kas mėnesį mokamų tikslinių stipendijų pateikę pretendentai studijuoja pradinio ugdymo, specialiosios pedagogikos ir logopedijos, taip pat lietuvių kalbos bei istorijos pedagogikos studijų programose.

Sudarydami išankstines sutartis dėl įsidarbinimo su savivaldybe, savivaldybės arba valstybine mokykla, pedagogikos studentai įsipareigoja baigus studijas ten dirbti ne trumpiau kaip 3 metus per 5 metų laikotarpį ir ne mažiau kaip 0,7 etato.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us