Raseinių naujienų portalas

NaujienosSportas

Lietuvos badmintono taurės varžybose sublizgėjo Gvidas Vasiliauskas ir Pijus Kulnys

Nuotraukoje: jaunieji sportininkai po apdovanojimų su trenere Vida Būzienė

Lapkričio 19 dieną Kaune vyko 17-osios Lietuvos badmintono taurės Ej grupės 4-ojo baigiamojo etapo varžybos.

Raseiniams atstovavo 12 sportininkų. Puikiai sekėsi Gvidui Vasiliauskui ir Pijui Kulniui. Berniukų vieneto varžybose Gvidas Vasiliauskas iškovojo 1-ąją vietą, dvejeto varžybose Gvidas Vasiliauskas ir Pijus Kulnys taip pat iškovojo 1-ąją vietą.

Galutinėje įskaitoje po keturių etapų Gvidas Vasiliauskas tapo Ej grupės nugalėtoju berniukų vieneto ir dvejeto kategorijose. Pijus Kulnys dvejeto kategorijoje užėmė 1 vietą, o vieneto – 2 vietą. Eimantas Valantinas ir Deimantas Pocius Ej grupės varžybų galutinėje įskaitoje berniukų dvejeto varžybose laimėjo 3-ąją vietą.