Raseinių naujienų portalas

KitaLaisvalaikis

Kalėdinis padėkos vakaras Mirkliuose

Artėjant metų pabaigai vėl susirinko 2022 m. gruodžio 10 d.  Mirklių bendruomenę padėkoti už nuveiktus gražius darbus, pabendrauti garsina jos darbštūs ir aktyvūs žmonės. Tikrai galiu pažadėti, kad svarbūs darbai Mirkliuose  nesibaigė laukia bendruomenės namų  atidarymo šventė, bus vykdomi  dar ir kiti projektai. Bendraukime šiandien ir dalinkimės gerumu. Padėkos vakare koncertavo   RRKC Ramonų mišrus vokalinis ansamblis ,,Ramūs  monai“ ir  Mirklių   bendruomenės ansamblis  ,,OKTA-VA“ bei vadovas Vaidotas Vilkas. 

 Bendruomenės nariai buvo apdovanoti nominacijomis:  ,,Metų darbštuolis “  Vilmai Beišienei, Jonui Palubinskui,   Algimantui  Andraičiui, Donvinai Dambrauskaitei,  Genovaitei ir Vytautui Abraičiams,  Irenai ir Jonui  Ambrulaičiams,  Ingridai ir Alvydui Kučinskiams, Neringai Šlopšnienei, Skaidrei Kinderienei,  Danutei ir Robertui Kreimeriams, Juditai Bernatavičienei,  Reginai Martišienei,  Linai Saunorienei, už paprastus, bei svarbius darbus, indėlį į Mirklių kaimo bendruomenės veiklą, aktyvų dalyvavimą bendruomenės   šventėse ir įvairiapusę pagalbą jos. Nominacija ,,Metų geradaris“  Nijolei ir Viliui Irkmonams, Onutei ir Edmundui Kazbarams, Birutei Andriulienei , Andželai Milašiūtei, už savanorystę, nuolatinę paramą ir aktyvų dalyvavimą Mirklių kaimo bendruomenės veikloje. Nominacija ,,Metų stebūklas“  UAB ,,RSB“ direktoriui Jonui Zieringiui už tikrą stebuklą ir išsipildžiusią svajonę- greitą Raseinių rajono Mirklių  kaimo bendruomenės namų statybą. Nominacija ,,Metų bendrystė“  RRKC Ramonuose mišriam vokaliniam ansambliui ,,Ramūs  monai“ bei vadovui Vaidotui Vilkui ir bendruomenės pirmininkei Dalytei Raudonienei, už bendradarbiavimą ir dalyvavimą Mirklių kaimo bendruomenės šventėse ir bendrų tikslų siekimą. Nominacija  bendruomenės  ,,Metų draugas“  Raseinių Globos namams už draugystės jausmą ir dalyvavimą visuose  Mirklių kaimo bendruomenės renginiuose. Buvo skirta padėka  RRKC kultūrinių renginių organizatorei Žanetai Vaištarienei už bendradarbiavimą ir Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės švenčių organizavimą.             

 Vykdėme ir eismo saugumo projektą, nes Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“.  renginio vedančioji Žaneta Vaištarienė pravedė viktoriną – konkursą. Tikslas šviesti bendruomenės narius, saugaus eismo klausimais, siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Taip pat siekiama skatinti visus saugiai elgtis kelyje, ir stebint pėsčiuosius, o  po atsakymų į  klausimus  išdalino su bendruomenės pirmininke Gražina Andraitiene po šviesą atspindintį atšvaitą, liemenes ir pirkinių krepšius.

Po gražaus koncerto, apdovanojimų ir  atvyko lauktasis Kalėdų senelis su daug daug dovanų, bei  snieguole, zuikiu , beždžione ir iškalbingu verslininku.

Gyvenimas yra nuostabiausia pasaulyje pasaka ir didžiausias įkvėpimo šaltinis. Todėl kurkime ir dalinkimės stebuklais!

Po eglute linkiu visiems rasti pačių brangiausių dovanų – turėti jėgų tęsti pradėtus darbus, stiprybės, svajų, naujų minčių, skambančių dainų, įkvėpimo kibirkštėlės ir šypsenų – šviesių, švelnių. Su Šv. Kalėdom! Ir artėjančiais Naujais Metais!

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

(tekstas ir nuotraukos G. Andraitienės)

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us