Raseinių naujienų portalas

KriminalaiNaujienos

Sužalotos mažametės mamai ir jos draugui pareikšti įtarimai, teismo bus prašoma suėmimo

.

Teisėsaugos pareigūnai antradienį pareiškė įtarimus sunkiai sužalotos dvejų metų mergaitės mamai ir jos draugui, įtariamieji toliau laikomi uždaryti areštinėje.

Kaip pranešė prokuratūra, įtariamųjų apklausa baigta vėlų antradienio vakarą, įtariamieji savo kaltę neigia.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras trečiadienį kreipsis į Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų ikiteisminio tyrimo teisėją dėl kardomosios priemonės paskyrimo abiem įtariamiesiems.

Mažametės mamai bus prašoma suėmimo vienam mėnesiui, jos draugui – dviem  mėnesiams. Posėdis dėl kardomųjų priemonių skyrimo vyks nuotoliniu būdu.

Šiuo metu tiriamos visos galimos įvykio versijos, atliekami ikiteisminio tyrimo procesiniai veiksmai.

Baudžiamasis kodeksas tam, kas sunkiai sužalojo ar susargdino mažametį, numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dvylikos metų.

Kaip skelbta, policija Raseiniuose dėl dvejų metų mergaitės galimo sunkaus sveikatos sutrikdymo pirmadienį sulaikė jos 19-metę mamą ir šios 22 metų draugą. Policija anksčiau nebuvo negavusi pranešimų apie smurtą. Abu anksčiau nėra teisti.

2020 metais gimusi Raseinių gyventoja į ligoninę buvo paguldyta sekmadienį. Kaip skelbė policija, ji į gydymo įstaigą atvežta be sąmonės. Kaip nurodė R. Gelžinytė, mergaitė į ligoninę buvo paguldyta dėl pilvo traumos, tačiau vėliau buvo nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai.

Iš pradžių mergaitė iš buto be sąmonės buvo pristatyta į Raseinių ligoninę, tačiau vėliau pervežta ir paguldyta į Kauno klinikas, Reanimacijos skyrių.

„Galime patvirtinti, kad mergaitė šiuo metu gydoma pas mus, tačiau dėl vykstančio ikiteisminio tyrimo ir nesant tėvų sutikimo daugiau informacijos negalime suteikti“, – BNS antradienį sakė Kauno klinikų atstovė Karolina Račkauskienė.

Šiaulių apygardos prokuratūra pranešė, kad nukentėjusiosios mažametės sesuo dvynė yra Vaiko teisių apsaugos specialistų globoje.

„Informacija perduota ir vaiko teisių apsaugos specialistams išsiaiškinti šio įvykio aplinkybes, telkiamos visos pajėgos“, – per spaudos konferenciją Šiauliuose sakė R. Gelžinytė.

Pasak jos, vaiko sužalojimas galėjo įvykti namuose, artimųjų rate.

Ikiteisminį tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, tyrimui vadovauja, jį koordinuoja ir organizuoja Šiaulių apygardos prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo skyrius.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us