Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisPramogos

Išvyka į Jelgavos ledo skulptūrų festivalį Latvijoje

Vasario 4 d. (šeštadienį) VšĮ „Atrask Raseinius“ kviečia vykti į tarptautinį ledo skulptūrų festivalį Jelgavoje Latvijoje!
Kelionės metu jūsų lauks:
• Pažintinė ekskursija po Jelgavą lietuvių k. (apžiūrėsime Jelgavos rūmus, Šv. Trejybės bažnyčios bokštą, Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedrą bei Jelgavos senamiestį ir kt.)
• Laisvas laikas Jelgavoje.
• Apsilankymas ledo skulptūrų festivalyje.
~17:00 val. išvykimas į Raseinius.
Kaina asmeniui – 35 Eur (vaikams, senjorams bei studentams taikomos nuolaidos).

Išvykimas 8:00 val. iš Raseinių (Vytauto Didžiojo g. 17), būtina išankstinė registracija.
Registracija vykdoma tel. 8 618 34 611.

Šis tarptautinis festivalis organizuojamas jau 24-tąjį kartą. Šiemet ledo menas atskleis menininkų požiūrį į senovės dievybes – jų svarbą skirtingose kultūrose, nes festivalio tema „Senovės dievybės ledo drožybos mene“. „Nuo seno buvo manoma, kad mitologinės būtybės prižiūri žmonių likimus. Būtybės, kurios įkūnija gamtos galią ir reiškinius bei yra įvairių kultūrų dvasinė jėga. Senovės dievybių galima rasti graikų, egiptiečių, actekų, šiauriečių ir daugelyje kitų kultūrų. Jos apipintos legendomis ir mitais. Bėgant metams šios legendos įkvėpė žmones kurti naujus literatūros, dailės ir muzikos kūrinius, tačiau šis festivalis skatins pademonstruoti naujus atradimus ledo skulptūros mene“, – sako festivalio organizatoriai Jelgavos valstybinės miesto savivaldybės institucija „Kultūra“.

DĖMESIO!
Privaloma turėti pasą/asmens tapatybės kortelę, galiojančią/-į ne trumpiau nei 3/6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos.
Rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinosios medicinos pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.
Į kainą įskaičiuota:
• Bilietas į ledo skulptūrų festivalį.
• Kelionė autobusu.
• Kelionės vadovo, gido paslaugos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us