Raseinių naujienų portalas

KitaKriminalai

Raseiniuose sužalotos dvimetės mamai teismas skyrė stebėjimą dėvint apykoję

Šiaulių teismas Raseiniuose sužalotos mergaitės mamai skyrė kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą keturiems mėnesiams dėvint apykoję.

Baigiantis įtariamosios suėmimo terminui toks sprendimas priimtas remiantis ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų visuma, gautomis specialistų išvadomis ir aiškėjančiomis, kaip įtariama, įvykdyto nusikaltimo aplinkybėmis, ketvirtadienį pranešė prokuratūra

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti prokurorė Jūratė Tamašauskienė pažymi, kad atsižvelgiant į kardomųjų priemonių paskirtį, numatytus tikslus galima tinkamai pasiekti švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis nei pačia griežčiausia – suėmimo.

Ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus mažametės sveikatos sutrikdymo buvo pradėtas praėjusių metų gruodžio 26 dieną. Išvakarėse dvejų metų mergaitė dėl kūno sužalojimų iš Raseinių ligoninės buvo atvežta į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikas.

Gruodžio 28 dieną byloje įtarimai dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pareikšti mažametės mamai ir šios draugui. Abiem įtariamiesiems buvo skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Mažametės mamai suėmimas skirtas mėnesiui, jos draugui – dviem mėnesiams. Pastarojo gynėja kreipėsi į teismą, prašydama panaikinti teismo nutartį dėl suėmimo, tačiau trečiadienį Šiaulių apygardos teismas gynėjos skundą atmetė.

Baudžiamasis kodeksas už sunkų mažamečio sveikatos sutrikdymą numato laisvės atėmimą nuo dvejų iki dvylikos metų.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jį kontroliuoja Šiaulių apygardos prokuratūra. Tyrimą atlieka Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us