Raseinių naujienų portalas

Sportas

Užtikrintai nugalėtos studentų komandos

Praėjusią savaitę Nostra.lt-Regionų krepšinio lygoje (RKL) Raseinių krepšinio komanda ,,Raseiniai“ išvykoje rungtyniavo prieš Kauno technologijos universitetą (KTU). Šiame susitikime varžovai strigo raseiniškių gynybos gniaužtuose ir per pirmus 3 kėlinius tepelnė 36 taškus, tai leido svečiams kontroliuoti rungtynių eigą ir užtikrintai pirmauti (36:55). Ketvirtajame ketvirtyje vaizdas pernelyg nesikeitė ir Raseinių komanda džiaugėsi pelnyta pergale 56:71.

Pergalingose rungtynėse rezultatyviausiai žaidė Benas Ilevičius pelnęs 12 taškų, keturis kamuoliu perėmęs Benius Urbonavičius pridėjo 10.

Kitą dieną raseiniškių laukė susitikimas su dar viena studentų komanda – Vytauto Didžiojo universitetu (VDU). Namuose rungtyniavusiems Raseinių krepšininkams per pirmąsias 5 minutes pavyko parblokšti varžovus 22:4 ir tai leido užtikrintai jaustis visų rungtynių metu. Uraganinis puolimas tęsėsi ir antrajame ketvirtyje, tad iki didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai surinko net 63 taškus. Dominavimas tęsėsi ir antroje rungtynių dalyje, o susirinkę žiūrovai dar ketvirtojo ketvirčio viduryje ėmė laukti 100-ojo taško, jį po kelių nesėkmingų bandymų galiausiai tolimu metu pelnė B. Ilevičius. Iškovota 8 pergalė iš eilės (108:73), leido komandai turnyrinėje lentelėje pakilti į 4 vietą.

Rezultatyviausiai raseiniškių gretose rungtyniavo Mantas Košelis surikęs 21 tašką,  Augustas Žilinskas ir  B. Ilevičius pelnė po 16.

RKL B divizione besivaržanti jaunimo komanda ,,Brosta-KKSC“ šeštadienio vakarą išbandė jėgas su svečiais iš Kaišiadorių. Labiau patyrusiems varžovams du kėlinius atkakliai priešinęsi raseiniškiai, antroje rungtynių dalyje sunkiai stabdė kaišiadoriškių atakas, o tai leido svečiams susikrauti užtikrintą pranašumą ir iškovoti pergalę 65:86. Pralaimėjusių gretose Tauras Karabinas surinko 18, Milvydas Nazimovas ir Vaidas Žiauberis po 10.

Šią savaitę Raseinių ,,Raseiniai“ komanda penktadienį išvyksta į Biržus, o ,,Brosta-KKSC“ šeštadienio vakarą 18.00 val. priims svečius iš Skuodo. Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us