Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Nugriuvo Kaune rekonstruojamo A. Meškinio tilto per Nerį konstrukcija

Kaune antradienio vakarą nugriuvo rekonstruojamo A. Meškinio tilto per Nerį kelyje Vilnius-Klaipėda konstrukcija, uždaryta šalia esanti gatvė.

Kaip BNS sakė Kauno apskrities policijos atstovė Reda Zarauskienė, policijai apie 22 val. pranešta, jog „nuo tilto Kaune Panerių gatvėje nukrito remontuojama dalis“.

Pasak jos, po įvykio uždaryta Panerių gatvė, eismą čia trečiadienį reguliuoja policijos pareigūnai.

Kleboniškio, arba A. Meškinio tiltas per Nerį Kaune iš dviejų tiltų pertvarkomas į trijų dalių: pernai pavasarį atidarytas naujas – šiaurinis tiltas, vidurinis bus nugriautas ir jo vietoje statomas naujas, o pietinis bus iš esmės rekonstruojamas. 

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė darbų vadovas, asmenys ir turtas per įvykį antradienio vakarą nenukentėjo.

Kaip BNS trečiadienio rytą informavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, tiltas šiuo metu yra perduotas rekonstrukciją vykdančiam rangovui, todėl apie situaciją daugiau papasakoti galėtų darbus vykdanti bendrovė „Kauno tiltai“. Su jų atstovais susisiekti kol kas nepavyko.

„Tiltas buvo griautas pagal nurodytą darbų technologiją, ardyta ketvirta Kleboniškio tilto dalis ir atjungus konstrukciją nuo kraštinio pamato lūžo tilto kolonos ir tilto perdanga vienoje pusėje atsirėmė į Panerių gatvę“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė tilto darbų vadovas Giedrius Masauskas.

Pasak jo, po įvykio bus prašoma specialisto išvados su nurodymu, ar galima tiltą toliau ardyti.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us