Raseinių naujienų portalas

KitaSportas

Susitikime su lygos lyderiais krepšininkai laukia gausaus žiūrovų palaikymo

Praėjusią savaitę Nostra.lt-Regionų krepšinio lyga (RKL) savaitės rungtynėmis paskelbė susitikimą tarp Raseinių krepšinio komandos ,,Raseiniai“ ir Plungės ,,Olimpo“. Pastaruoju metu abi komandos džiugina sirgalius pergalėmis, tad, kaip ir manyta šios rungtynės vyko atkakliai ir į Raseinių kūno kultūros sporto centro salę atvykusiems žiūrovams bei lygos vadovams neleido nuobodžiauti. Nuo pirmųjų minučių susikaupimą demonstravę raseiniškiai susitikimą pradėjo spurtu 8:0, tad nesužaidus nei dviejų minučių plungiškius į minutės pertraukėlę sukvietė komandos treneris Alidas Žukauskas, tačiau aikštėje vaizdas pernelyg nesikeitė ir po dar kelių atakų varžovams teko išnaudoti ir antrąjį pasitarimą. Visgi pirmasis kėlinys priklausė raseiniškiams, kurie susikrovė 15 taškų persvarą (27:12). Antrajame ketvirtyje ,,Olimpo“ krepšininkai šeimininkams neleido dominuoti ir galiausiai sėkmingai sužaidę jo pabaigą laimėjo jį 8 taškais (12:20). Po didžiosios pertraukos varžovai bandė pakeisti rungtynių eigą, vienu metu priartėjo iki 5 taškų (43:38), tačiau visus jų bandymus šeimininkai atrėmė ir netrukus vėl pirmavo gana saugia persvara, kurią pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. 81:72 – dar viena pergalė raseiniškių kraityje, leidžianti būti stipriausiųjų lygos komandų ketverte.

Rezultatyviausiai šiame susitikime rungtyniavo 18 taškų pelnęs Antanas Montrimavičius. Jam gerai talkino Benius Urbonavičius ir Mantas Košelis surinkę po 11 taškų.

Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.