Raseinių naujienų portalas

KitaLaisvalaikisPramogos

Marškinėliai – daugiau nei tik apranga

Marškinėliai – universalus ir visiems reikalingas dalykas. Jie būna vienspalviai, margi, medvilniniai, kasdieniai ir išskirtiniai. Prekybos centruose yra specializuotos parduotuvės, kuriose ant medvilninių marškinėlių gali uždėti ilgalaikį užrašą ar logotipą. Marškinėliai su  tam tikru užrašu ar piešiniu, skirtu konkrečiam žmogui, gali būti puiki dovana, pažymint kokią nors ypatingą jam progą.

Jūsų sugalvotas užrašas, frazė ar logotipas specialaus įrenginio pagalba atspaudžiamas ant jūsų pasirinktų medvilninių marškinėlių. Pavyzdžiui, populiaru dovanoti tėčiu tapusiam vyrui marškinėlius su užrašu tėvystės tema, naujagimio diedukui ar močiutei – su užrašu, linksmai apibūdinančiu dabartinį jų šeimyninį statusą. Mergvakario ar bernvakario šventės dalyviai dažnai užsisako vienodus marškinėlius su šventės tematikos užrašais. Marškinėliai su teminiais užrašais dar gali būti dėvimi kūdikio sutiktuvių šventėje. Marškinėliai su užrašu – užuomina gali būti dovanojami kūdikio tėčiui ar seneliams, norint pranešti apie šeimos pagausėjimą. Dažnai marškinėliai su tam tikru užrašu dovanojami žmogui, norint pažymėti tam tikrus pasiekimus jam svarbioje srityje, pavyzdžiui, sudalyvavus maratone, užėmus kokiose nors varžybose aukštą vietą ar darbe gavus ilgai lauktas naujas pareigas. Kita priežastis – norint pabrėžti žmogaus išskirtines savybes ar jo mėgstamą veiklą (pavyzdžiui, pomėgį gaminti, valgyti, žvejoti ar kaitintis pirtyje). Visa tai daroma truputį humoro forma, toks gestas suteikia visai kompanijai smagumo ir pakelia nuotaiką. Kartais ypatingų progų metu visi šventės dalyviai vilki vienodais marškinėliais su specialiu užrašu, tuo tarsi dar pabrėždami šventės priežastį.

Vienodi marškinėliai su įmonės logotipais, dėvimi  įmonės darbuotojų, suteikia įmonei rimtesnį įvaizdį ir sudaro tvarkos, darnaus kolektyvo įspūdį.

Dažnai marškinėlius su vienodais užrašais, piešiniais ar logotipais galime išvysti įvairių projektų metu, televizijos laidų metu, kada juos dėvi vienam tikslui susitelkę žmonės. Pavyzdžiui, Dakaro ralio metu dalyviai ir juos palaikantys žmonės noriai dėvi marškinėlius su Dakaro ir Lietuvos tematika, per krepšinio rungtynes taip pat dauguma krepšinio sirgalių su pasididžiavimu vilki marškinėlius su mėgstamos komandos logotipais. Įvairių sporto šakų varžybų metu sirgaliai dažnai vilki marškinėlius su savo mėgstamo sportininko pavarde , taip išreikšdami jam savo palaikymą. Baikerių klubų nariai turi vienodus marškinėlius su piešiniais motociklų tematika ar įspūdingais klubo logotipais.

Daugeliu atvejų vienodi marškinėliai yra labai svarbi, daug pasakanti, žmones vienijanti smulkmena.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us