Raseinių naujienų portalas

Šiltą, saulėtą balandžio 22 dieną  Raseinių rajono Mirklių kaime naujame  bendruomenės name, vyko   graži  tradicinė  pavasario šventė   ,,Pavasaris Mirkliuose“. Prasidėjo kitaip negu kiekvienais metais.

 Visus susirinkusius sveikino atvykę svečiai –  Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys,  Raseinių  rajono savivaldybės  tarybos narys Andrius Bautronis ir Raseinių  rajono savivaldybės tarybos narė,  Odeta Borkertienė.   Kaimų bendruomenė  ,,Gruzdiškės“   pirmininkė Genovaitė Kveselienė .  Kaip ir kiekviename renginyje,  pasveikino ir puikią muzikinę dovaną padovanojo draugai iš Kėdainių  autorinės muzikos grupės „Vaivorykštė“ (Alma ir  Edgaras), vadovė  ir Kėdainių tarybos narė Alma Jociuvienė.  Į Mirklių bendruomenę atvežė dainų pynę jautėmės visi nuostabiai.   Taip pat sveikino  ir puikią nuotaiką dovanojo  RRKC kolektyvai: vaikų šokių kolektyvas ,,Pop Dance“ ir   Mirklių kaimo šokių kolektyvas ,,Ritmas“  (vadovė  Neringa Šlopšnienė).

Vykdėme ir eismo saugumo projektą, nes Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“ Atvykus bendruomenės pareigūnei Giedrei Deveikienei buvo įdomiai praleistas laikas. Būrys šventės dalyvių domėjosi policijos veikla, matavosi specialias liemenes, susipažino su jų darbo priemonėmis, įsiamžino prie policijos tarnybinių automobilių. Šventės metu prisiminėme, kelių eismo taisykles. Kad kelionės pavasarį būtų saugios, pavasarį prasideda dviračių ir paspirtukų vairuotojų ir pėsčiųjų eismas.  

Velykės apsilankymas ir žaidimai. Vyko  ,,Proto mūšis Mirkliuose“ ne tik klausimai –atsakymai, bet  nuotaikingos užduotys ir žaidimai. Nugalėtojai buvo  apdovanoti specialiais prizais.

Šventinę ir gerą nuotaiką sukūrė renginio nuostabi vedančioji – Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Mirkliuose Žaneta Vaištarienė. Buvo apdovanoti jubiliatai. Bendruomenės pirmininkė Gražina visiems  nuoširdžiai padėkojo.

Už įvykusią ir sklandžiai organizuotą šventę ačiū rėmėjams: Raseinių rajono  kultūros centrui,  Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių seniūnui Rolandui Klusui. Nuoširdžiai dėkoju nuotraukų autoriui Jonui Vazgiui.

Nuoširdžiai dėkoju RRKC kultūrinių renginių organizatorei Žanetai Vaištarienei.

Už visokeriopą pagalbą, sveikinimus, dėkinga esu šokio kolektyvui ,,Ritmas“ merginoms ir vadovei Neringai Šlopšnienei.  Nijolė, Kristina ir Vilma pavaišino  susirinkusius savo atsineštais  tortais  ir kitais patiekalais. Tačiau nuotaiką pakėlė  gražiai papuoštas stalas. Nuoširdus ačiū bendruomenės nariams , kurie įspūdingai, gardžiai papuošė  savo  įvairiais atneštais patiekalais.

Už informacijos skaidą – informaciniams rėmėjams: „Alio, Raseiniai“, „Raseinių naujienos“, „Mano Raseiniai“ ir ačiū visiems bendruomenės nariams, kurie atvyko į šią nuostabią šventę. Linksmas šokis, skambi daina, nuoširdus bendravimas neleido liūdnoms mintims liko geri, gražūs prisiminimai apie įdomiai praleistą laiką.

Teksto autorė – bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

Nuotraukų autorius  Jonas Vazgys

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us