Raseinių naujienų portalas

NaujienosRaseinių naujienų tvVerslas

RNvideo: „Skate“ parkas įrengtas, o Kultūros centro pastato ateitis – labai miglota

Nors aktyvaus laisvalaikio zona, „Skate“ parkas, Raseikos parke, lankytojų sulaukia jau seniai, oficialiai jis atidarytas tik praėjusią savaitę. Parkui įrengti Raseinių rajono savivaldybė skyrė daugiau nei 271 200 eurų (su PVM) rajono biudžeto lėšų. Sutartis darbams pradėti pasirašyta praėjusių metų liepos pradžioje. Kad jaunimui reikalingos laisvalaikio erdvės – niekas neprieštarauja. Tačiau klausimą kelia vieta ir pasirinktas tokio projekto įgyvendinimo laikas.

Šaltinio progimnazija, esanti šalia neseniai įrengto „Skate“ parko, jos bendruomenė, su baime laukia šiltesnių orų. Ar moksleivių tėveliai praves saugaus elgesio pamokėles savo vaikams, kaip elgtis ir kaip saugotis šioje aktyvaus laisvalaikio erdvėje – atviras klausimas. Kaip ir klausimas, kaip sukontroliuoti moksleivius, kurie pertraukų metu norės laisvą laiką leisti šiame parke ir kas tuomet atsakys už jų saugumą.

Ne paslaptis, kad buvusi Raseinių rajono valdžia paliko itin išviešintą pažadą, kad dar šiemet bus baigti remonto darbai Raseinių kultūros centre. Tik lėšų tam teks iš kažkur rasti jau naujai išrinktam merui ir kitiems atsakingiems specialistams. O jų deja, nelabai yra.

Laisvalaikio parką projektavo MB „A2X2“, statybos darbus vykdė UAB „Namo rūmas“. Projekto vertė su PVM 271 200 Eur.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us