Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Druskininkuose vyks tradicinis Lietuvos šeimų sąjūdžio metų renginys

Lietuvos šeimų sąjūdis Druskininkuose, Gineikos parke, šeštadienį rengia tradicinį metų renginį – Didįjį šeimos gynimo maršą.Pasak organizatorių, renginys organizuojamas trečius metus iš eilės, 2021 metais jis pradėtas kaip protestas – Šeimos šventė. 

Organizatorių prašyme išduoti leidimą renginiui nurodyta, kad planuojamas dalyvių skaičius yra 50, numatomas renginio žiūrovų skaičius gali siekti nuo kelių šimtų iki 3 tūkstančių.

„Tai yra šventė, ne politinis renginys, apie tai, kiek bus žmonių, mes negalvojame. Tai yra pramoginis renginys – dar 2021 metais įvardinome, kad šitie renginiai palaipsniui turi tapti kasmetinėmis šeimos dienos paminėjimo šventėmis“, – BNS sakė Lietuvos šeimų sąjūdžio tarybos pirmininkas Raimondas Grinevičius.

Organizacijos kvietime pažymima, kad šventės metu be įvairių edukacijų, užsiėmimų, sporto rungčių su pažįstamais ir draugais planuojama aptarti „rūpimus klausimus ir susidėliosime bendrus planus, siekius bei tikslus“.

Renginiui ruošiasi ir policijos pareigūnai.

„Pareigūnai ruošiasi renginiui, jam skirs didesnį dėmesį, kaip ir bet kuriam kitam masiniam renginiui“, – BNS sakė Alytaus apskrities policijos atstovė Kristina Janulevičienė.

Pernai negavusi leidimo renginiui sostinėje asociacija jį organizavo privačioje erdvėje Kauno rajone. 

Pirmą kartą Didysis šeimos gynimo maršas surengtas 2021-ųjų gegužę Vilniuje. Į jį automobilių kolonos vyko iš įvairių šalies miestų.

Organizacija teigia pasisakanti už tradicines šeimos vertybes, prigimtinę šeimą ir konstitucines piliečių teises.

Pernai rudenį iki tūkstančio žmonių Vilniuje rinkosi į Lietuvos šeimų sąjūdžio protesto mitingą, kurio dalyviai pabrėžė ginantys Konstitucijoje įtvirtintas vertybes.

Lietuvos šeimų sąjūdžio interneto svetainėje tuomet nurodyta, kad mitingo dalyviai pasisako prieš Civilinės sąjungos įstatymą, Vyriausybės politiką smarkiai išaugus energijos kainoms.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us