Raseinių naujienų portalas

KitaVerslas

Švenčiantis Kaunas pakviestas į 770-ąjį gimtadienį!

Gegužės 26–28 dienomis, Kaunas kvietė po atviru dangumi švęsti 615-ąjį miesto gimtadienį. Miestas tris dienas trukusį gimtadienį pasitiko šūkiu „Kaunas – mūsų praeities ateitis“. Šventę lydėjo gausi renginių programa tiek mažiesiems, tiek suaugusiems  – žymiausių atlikėjų pasirodymai, šviesos instaliacijos, viduramžių miestelis, senovės amatų mugės, riterių turnyrai.

Pastaruoju metu vietinis turizmas išgyvena aukso amžių – kelionės po Lietuvą išlieka vis dar viena populiariausių laisvalaikio praleidimo formų. Tradiciškai Kauno gimtadienio metu, Vilniaus ir M. Valančiaus gatvių sankirtoje, įsikūrė Turizmo gatvė. Čia kauniečiai galėjo susipažinti su naujausiomis turistinio sezono tendencijomis, naujienomis bei pabendrauti su turizmo informacijos centrų darbuotojais, pristatančiais įdomiausias kelionių Lietuvoje kryptis.

Tarp užsukusių į Turizmo gatvę, buvo daugybė Raseinių kraštui neabejingų ir keliones po Lietuvą mėgstančių kauniečių. Daugybė jų teigė jau lankęsi tiek Šiluvos šventovėje, tiek Raseiniuose ir planuojantys čia grįžti dar ne kartą. Patraukliausi čia jau besilankiusiems buvo kultūriniai, istoriniai, bei gamtiniai objektai. Keliautojai taip pat domėjosi galimybe lankyti Lyduvėnų geležinkelio tiltą ir teigė nekantriai laukiantys, jo pritaikymo lankymui finišo. Tikėtina, kad jau šį rudenį turėsime galimybę grožėtis Dubysos upės slėnio panorama iš aukštai.

Džiaugėmės ne tik senais ir visų pamėgtais objektais, tačiau taip pat kvietėme švęsti Raseinių, Ariogalos ir Betygalos 770-ąjį jubiliejų! Besiruošdami Kauno gimtadieniui, parengėme šiųmečių jubiliejinių bei tradicinių renginių kalendorius. Juos pavarčiusieji teigė, kad programa tikrai įdomi ir verta pasistengti suderinti savo kelionių bei renginių Raseinių rajone datas.

Raseiniai yra netoli Kauno, patogiai ir greitai pasiekiami magistrale, todėl tai patraukli kryptis kauniečiams, besirengiantiems trumpoms atostogoms ar tiesiog savaitgalio išvykai.  Tikime, kad ne vienas iš kelių šimtų užsukusių į mūsų palapinę, čia atvyks, mėgausis čia siūlomomis pramogomis, keliaus piligriminiais maršrutais ir pamils Raseinių kraštą.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us