Raseinių naujienų portalas

NaujienosŠiluvos šventovė

Šiluvą palieka klebonas, kun. Erastas Murauskas

Kauno arkivyskupija išplatino pranešimą, kad klebonas, kun. Erastas  Murauskas palieka Šiluvą, jis perkeliamas į Raudondvario parapiją. Birželio 24-ąją paskelbti Kauno arkivyskupijoje tarnaujančių kunigų nauji skyrimai. Raseinių rajono tikintiesiems teks susigyventi su ne vienu pokyčiu. Kunigas Vytautas Paukštis skiriamas Viduklės, Paupio klebonu. Kunigas Albertas Staniulis iš Viduklės perkeliamas Raseinių, Alėjų ir Kalnujų klebonu. Šiluvos kleboną E. Murauską pakeis kunigas Šarūnas Petrauskas.

Kunigas Erastas MURAUSKAS atleidžiamas iš Šiluvos Švč. M. Marijos Gimimo, Žaiginio Šv. Antano Paduviečio ir Lyduvėnų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijų klebono bei Raseinių vicedekano pareigų ir skiriamas Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijos klebonu bei penkerių metų kadencijai Kauno II dekanato dekanu.

Kunigas Vytautas PAUKŠTIS atleidžiamas iš Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų, Alėjų Švč. Trejybės, Kalnujų Šv. Viktoro parapijų klebono bei Raseinių dekano pareigų ir skiriamas Viduklės Šv. Kryžiaus ir Paupio Šv. Šeimos – Jėzaus, Marijos ir Juozapo parapijų klebonu.

Kunigas Albertas STANULIS atleidžiamas iš Viduklės Šv. Kryžiaus ir Paupio Šv. Šeimos – Jėzaus, Marijos ir Juozapo parapijų klebono pareigų ir skiriamas Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų, Alėjų Švč. Trejybės, Kalnujų šv. Viktoro parapijų klebonu bei penkerių metų kadencijai Raseinių dekanu.

Kunigas Marius BOREIŠA atleidžiamas iš Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaro pareigų ir skiriamas Kauno Palaimintojo Jurgio Matulaičio (Eigulių) parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Juozas ČIČIRKA atleidžiamas iš Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapijos vikaro pareigų ir skiriamas Raseinių Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos vikaru su teise laiminti santuokas.

Kunigas Oskaras Petras VOLSKIS skiriamas Kauno M. V. J. Kristaus Prisikėlimo parapijos vikaru su teise laiminti santuokas bei Butkiškės Šv. Jono Krikštytojo ir Juodaičių Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų administratoriumi klebono teisėmis ir pareigomis.

Kunigas Šarūnas PETRAUSKAS atleidžiamas iš Ukmergės Švč. Trejybės ir Lyduokių Šv. Arkangelo Mykolo parapijų klebono, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato kapeliono bei Ukmergės ligoninės kapeliono pareigų ir skiriamas Šiluvos Švč. M. Marijos Gimimo, Žaiginio Šv. Antano Paduviečio ir Lyduvėnų Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijų klebonu bei penkerių metų kadencijai Raseinių vicedekanu.

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Linas

Ačiū Kunigui Erastui Murauskui už viską ką Dievo valia nuveikė Šiluvos Šventovei!

Antanas

JEZUS KRISTUS YRA VIESPATS!!!ALIALIUJA!!!

Contact Us