Raseinių naujienų portalas

KitaKultūra

Kryžkalnyje atidaromas Ąžuolų parkas Lietuvos kariams

Lietuvos kariuomenės, Raseinių rajono savivaldybės atstovai trečiadienį Kryžkalnyje, prie partizanų memorialo, atidarys Ąžuolų parką Lietuvos kariams.

Pasak kariuomenės, daugiau negu prieš devynerius metus Rukloje buvo pasodinti pirmieji ąžuolai, kurie simbolizavo Lietuvos kariuomenės nepriklausomybės kovų, tarpukario ir rezistencijos laikotarpį, esamus ir ateities generolus.

Ši iniciatyva padėjo idėjinį pagrindą parko atidarymui Kryžkalnyje, kuris simbolizuoja kiekvieno Lietuvos kario įsipareigojimą kovoti ir gintį valstybę.

„Lietuvos kariuomenei svarbūs visi už Lietuvos laisvę kovoję kariai ir gynėjai, o jų atminimas įamžinamas ąžuolų sodinimu, kurie istoriškai asocijuojasi su ištverme, tvirtumu ir išmintimi“, – skelbiama pranešime.

Anot institucijos, užsimezgus draugystei tarp Lietuvos kariuomenės ir Raseinių krašto bei tęsiant iniciatyvą buvo nutarta pasodinti ąžuolus ir prie Lietuvai svarbaus memorialo Kryžkalnyje.

Parko atidarymo ceremonijoje dalyvaus Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys bei Raseinių rajono meras Arvydas Nekrošius.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us