Raseinių naujienų portalas

Vos prieš savaitę buvo skelbta apie atidarytą Dubysos tiltą. Deja, nesilaikant taikomų aukščio ir pločio ribojimų, jis buvo apgadintas.

Šiuo metu eismas nestabdomas, taikomi tik laikini apribojimai dėl šviesoforo ir rėmo atnaujinimo darbų. Operatyviai vykdome reikalingus remonto darbus.

Priminsime, kad važiuojant tiltu yra ribojama masė (5,5 t), tilto prieigose vėl bus įrengti gabaritiniai vartai. Sprendimas atnaujinti eismą šiuo tiltu per Dubysą priimtas atlikus tilto ekspertizę ir įvertinus eksperto pateiktas rekomendacijas. Eismas atnaujintas po to, kai AB „Kelių priežiūra“ atliko visus darbus, reikalingus eismo saugai užtikrinti: įrengti atitvarai, tvora, suremontuoti sulūžę deformaciniai pjūviai, ištaisytos išdaužos ir įdubos.

Primename, kad būtina vadovautis kelio ženklais.

AB „Kelių priežiūra” informacija

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Rima

Čia turi uždeti aukščio ribotuvus ne kaip zmonems bet kai laukiniams žverims tik skirtumas tas kad žmogus brausis sąmoningai o žvėris puls iš baimės iš instinkto, nes jei normaliai padarė leido ribotai naudoti tai ne reikia grūstis ir nesvarbu gerai pravažiuos ar ne.

Contact Us