Raseinių naujienų portalas

PolitikaRinkimai 2023

Kandidatė į LR Seimą Sandra Barzdienė: Dėkoju likimui, kad gimiau ir užaugau kaime

Esu Sandra Barzdienė, kandidatė pirmalaikiuose rinkimuose Raseinių-Kėdainių apygardoje. Gimiau ir užaugau Okainių kaime, Kėdainių rajone. Esu žmogus, kurį galima vadinti „prie ūkio“, nuo mažų dienų teko talkinti tėvams ūkyje. Mano gyvenimą suformavo dvi labai stiprios moterys: tai mano močiutė, išauginusi 7 dukras, ir mano mama, į gyvenimą išleidusi 3 dukras. Šeimoje esu vyriausia, tad atsakomybių, gyvenant kaime, man daugiausiai ir tekdavo. Močiutė, kaip ir mama visą laiką dirbo Okainių žemės ūkio bendrovėje. Mes, visi vaikai, būdavom įtraukti į visu ūkio darbus. Ir dabar gyvenime manęs pilna visur, matyt todėl, kad nuo mažų dienų esu įpratusi nesėdėti rankų sudėjusi.

Mūsų namuose labai svarbios vertybės buvo pagarba vyresniam žmogui, pagalba kitiems, pilietiškumas. Jau būdama pradinėse klasėse labai domėjausi politika, tikėjau ir tikiu, kad kiekvienas galime sukurti kažką gero ir įdomaus savo kaime, bendruomenėje, mieste, šalyje. 2016 Vytauto Didžiojo universitete baigiau viešojo administravimo programą, šį rugsėjį Politikos ir diplomatijos fakultete studijuosiu Šiuolaikinės Europos politikos magistrantūros studijų programoje.  

2017-2019 metais dirbau Kėdainių rajono savivaldybės mero patarėja. 2023 metais antrą kartą buvau išrinkta į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą esu Verslo ir ūkio komiteto pirmininkė.

Profesorius L. Donskis ne kartą yra sakęs: „Visų pirma, politika – kompromiso menas ir laukas. Be susitarimo, nuolatinio ir kantraus savęs paties bei savo darbo rezultatų koregavimo aukštesnio lygio politika nesiformuoja.“ Stengiuosi tuo vadovautis, stengiuosi girdėti, klausytis ir sutelkti dėmesį į kitus, į tai, ką žmonės, kolegos ar oponentai sako. Tiesiog noriu išgirsti situacijas iš įvairių požiūrio kampų ir tik tuomet, kai jau įvertinu visus „už“ ir „prieš“, priimti sprendimus. Nebijau pripažinti savo klaidų, tai viena iš mano teigiamų savybių. Tenka matyti nemažai situacijų valstybiniame sektoriuje: problema yra, tačiau kaltų niekada nėra. Mano nuomone, politikui vis dėlto svarbu mokėti pripažinti padarius klaidą.

Atvirai pasakysiu, kad tikrai dvejojau ar esu tinkamas asmuo atstovauti gyventojus Seime, kadangi didžiąją dalį šios rinkiminės apygardos sudaro Raseinių kraštas,  tačiau matydama skandalus Raseiniuose, manau, kad esu geras pasirinkimas šio krašto gyventojams. Neturiu pažįstamų dirbančių ar vadovaujančių Jūsų biudžetinėse įstaigose, seniūnijose, rajono taryboje. Šiai dienai, tai matau kaip didžiulį privalumą, kadangi galėčiau objektyviai atstovauti gyventojus, neturėdama jokių kitų interesų.

Esu pasiruošusi susipažinti su Raseinių miesto ir kaimo bendruomenėmis ir padėti spręsti iškilusias problemas. Praėjusią kadenciją dirbau Kėdainių vietos veiklos grupių valdybose, glaudžiai dirbome strategijos rengimo ir įgyvendinimo klausimais. Asmeniškai žinau su kokiais iššūkiais bendruomeninės organizacijos, kadangi esu vienos iš kaimo bendruomenių pirmininkė.

Esu tvirtai įsitikinusi, kad politiko indėlis į bendruomenę neturėtų apsiriboti gražiais žodžiais ir šakočiais, bet atverti realias galimybes veikti. Politikai dažnai priima sprendimus nesusidūrę nei su bendruomenių, nei su verslo kasdienybe.

Todėl galiu pažadėti vieną – savo žinias, atviras duris ir pasiryžimą nepailstamai dirbti Kėdainių bei Raseinių gyventojams.

Tikiuosi Jūsų pasitikėjimo jau rugsėjo 3 dieną!

Užsk: 202/08/21

Politinė reklama bus apmokėta iš Liberalų sąjūdžio PK sąskaitos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us