Raseinių naujienų portalas

NuomonėsRinkimai 2023

Kodėl Darius Ulickas – geriausias atstovas Seime?

Dariaus Ulicko rinkiminis štabas, dalyvaudamas artėjančių rinkimų maratone, gavo raseiniškio laišką. Tiesa, tekstą teko šiek tiek koreguoti, nes kai kurie autoriaus žodžiai, gal ir vartojami įsiaudrinus ir diskutuojant, tačiau tokio (originalo) nei vienas redaktorius nebūtų spausdinęs. Po diskusijų, mes nutarėme jį publikuoti, kaip D. Ulicko rinkiminės kampanijos dalį. Norime pasakyti ačiū, šio teksto autoriui, prašiusiam neviešinti jo vardo ir pavardės.

            Neeiliniai rinkimai Raseinių-Kėdainių apygardoje mums, suteikia galimybę pasakyti Lietuvą valdančiai „šaikai“, ką mes apie juos galvojam.

            Pavasarį, mero rinkimuose, parodėme, ką galvojame apie konservatorių A. Bautronį ir pasirinkome Arvydą Nekrošių. Praėjo truputį daugiau nei 100 dienų ir matosi, kad rajono valdžia, nors ir lėtai, bet eina teisinga linkme. Keičiami užsisėdėję ir žlugdę įstaigas vadovai, tvarkomas kultūros centras, nešvaistomi mūsų biudžeto pinigai į kairę ir dešinę.

            O kiek buvo intrigų norint, kad rajoną valdytų ta pati konservatorių ir socdemų grupuotė. O kaip stengėsi Matas reklamuodamas Bautronį! Tačiau raseiniškiai pasakė NE, gana, neapgausit.

            Ką gi, kol kas pasirinkome teisingai ir mums garbė.

            Rugsėjo 3 d. vyks pirmalaikiai rinkimai į laisvą Seimo nario vietą Raseinių-Kėdainių apygardoje. Ir balsuosime ne už partijas, rinksime žmogų. Aišku, iš kart žinodami, į kurią pusę Seime jis „nueis“: ar pas valdančiuosius, kurie dar metus mus alins mokesčių, sveikatos, švietimo reformomis, skolinsis ir švaistys pinigus kvailiausiems projektams, žlugdys verslą, žemės ūkį, apmokestins viską, kas dar neapmokestinta, samdys žiniasklaidą, kad didžiąją dalį Lietuvos pravardžiuotų vatnikais ir marginalais, ar pasirinksime žmogų, kuris nuo pirmos dienos komitetuose ir posėdžių salėje, kartu su kitais opozicijoje esančiais Seimo nariais kausis su išprotėjusia nuo savo svarbumo dauguma, ir bandys neleisti per likusius metus sugriauti viską, kas tiek metų buvo kuriama.

            Asmeniškai aš renkuosi stabdyti tą savivalę, kuri vyksta jau 3 metus, ir renkuosi opozicijos atstovą Darių Ulicką. Ne todėl, kad jis gražiausias ar moka groti armonika, bet todėl, kad jo kelias aiškus ir skaidrus. Paskui jį nesivelka nei skandalų, nei korupcijos šešėliai. Jis nuo 2000 metų tarnauja žmonėms įvairiose valstybės tarnybos pozicijose. Buvo ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju ir direktoriumi ir meru. O 2012-2016 metais, kai išrinkom Seimo nariu, ypač daug prisidėjo prie rajono gerbūvio kūrimo: gatvės, parkai, mokyklų renovacijos.

            Jei dabar prisimintume tuos laikus, kai Darius su kolegomis buvo valdančiojoje daugumoje, pamatytume, kad tuo laikotarpiu Lietuvos ekonomika pradėjo augti (po žiauraus konservatorių naktinių reformų laiko) mažėjo nedarbas, įsivedėme eurą, priimtas pensijų indeksavimas, kuris tiesiogiai priklauso nuo Lietuvos ekonominės situacijos, o ne nuo politikų valios, realiai prasidėjo atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas, įteisinti tiesioginiai merų rinkimai, supaprastintas statybų leidimų išdavimas kaimo vietovėse ir dar daug tikrai gerų įstatymų, kurių ruošime tiesiogiai dalyvavo Darius.

            Skaitytojas gali paprieštarauti, kad nuo opozicijos rinkimuose dalyvauja dar 6 kandidatai ir galima rinktis jaunesnį, gražesnį ir t.t. Į tai atsakyčiau taip: žinoma, galima tik gal ne iš 6, o iš 5 kandidatų. Matą Skamaraką vargu ar galima laikyti opozicijos atstovu žinant jo ypatingą meilę Bautroniui ir agitaciją už jį. Na, o likę 5 taip, ko gero visi garbingi ir puikūs žmonės, bet Seime, šioje 2020-2024 m. kadencijoje, teks dirbti tik 1 metus. Seime, kaip ir bet kurioje įstaigoje ar organizacijoje, kol tave pamatys, išgirs ir įvertins kolegos, praeis daug laiko. Tad, jei norime, kad Seimo narys nuo pirmos dienos garbingai kovotų su liberalkonservatoriais ir atstovautų rajoną, bei padėtų rajono merui, reikia rinktis Darių.

            Tikiuosi mano argumentai padės teisingai apsispręsti.

Politinė reklama bus apmokėta iš Dariaus Ulicko politinės kampanijos sąskaitos

Užsk. 23/08/17

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us