Raseinių naujienų portalas

Kriminalai

Miške ne tik grybų, bet ir naminės degtinės bravorą  rado

Rugsėjo pradžioje Raseinių rajono gyventoja, nuvykusi į prie Kalniškių kaimo esantį mišką grybauti, rado ne tik grybų, bet ir „naminukės“ bravorą. Informacija apie savo radinį ji pasidalijo su policijos pareigūnais.

Nuvykę iš karto po informacijos gavimo, tyrėjai miške terado besimėtančias atskiras naminės degtinės gaminimo aparato dalis. Tęsdami tyrimą, rugsėjo 6-ąją  policijos pareigūnai dar kartą patikrino minėtą vietą ir pataikė į patį naminės degtinės gaminimo proceso įkarštį. Joje,  įtariama, naminės degtinės gaminimo procesą prižiūrėjo du vyrai. Pamatę policijos pareigūnus, jie sušoko į NISSAN PATROL automobilį ir bandė bėgti. Tačiau nesėkmingai. Panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“ vairuotoją privertė sustoti. Bandę bėgti vyrai buvo sulaikyti.

Vienas sulaikytųjų, Raseinių rajono gyventojas, pareigūnams gerai žinomas dėl savo nusikalstamos biografijos. Antras sulaikytasis – taip pat Raseinių rajono gyventojas. Pareigūnai rado daugiau nei 150 litrų skysčio, skleidžiančio naminės degtinės kvapą.

Abiems sulaikytiesiems pradėtas ikiteisminis tyrimas ir pareikšti įtarimai dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo.

Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us