Raseinių naujienų portalas

NaujienosRaseinių naujienų tvSveikata

G. Pikūnas: „Ligoninėje viską buvo galima daryti palaipsniui, o dabar reikia bandyti įšokti į jau važiuojantį traukinį“

Vasaros pabaigoje Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys konkursų dėl Raseinių ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovų eigą pavadino „Titaniko katastrofa“. Tačiau nei viena įstaiga nenuskendo, nors pastangų tai įrodyti netrūko.

Tiek PASPC, tiek ligoninė turi naujai išrinktus vadovus ir įstaigos dirba įprastu ritmu. Tiesa, naujojo Raseinių ligoninės vadovo Gintaro Pikūno laukė nemažas iššūkis suvaldyti sudėtingą (dėl išėjusių medikų) situaciją. Šalia nebuvo (dar vis pareigas tuo metu ėjusio) direktoriaus Vidmanto Merkliopo. Buvęs vadovas viename interviu pareiškęs, kad ligoninę palieką stabilią, su visu milijonu sąskaitoje – išėjo atostogauti.

Kaip bebūtų gaila, tačiau dar prieš savivaldos rinkimus, buvę valdantieji, žadėję išspręsti klausimus dėl Raseinių ligoninės ateities, nieko nepadarė. Šiandien žinoma tiek, kad Raseinių ligoninė tikrai dar nėra įrašyta į Intensyvios terapijos paslaugų klasterį. Aplinkinės, Kauno regione esančios ligoninės patenka į modernizavimo veiksmų planą, joms bus skiriami milijonai, tačiau Raseinių ligoninės tame sąraše nėra.

Pokalbis apie Raseinių ligoninės ateitį su Raseinių rajono meru Arvydu Nekrošiumi ir VšĮ Raseinių ligoninė direktoriumi Gintaru Pikūnu.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us