Raseinių naujienų portalas

NaujienosSveikata

Šiandien ministras A. Dulkys Raseiniuose aptars gydymo įstaigų darbą, situaciją dėl eilių

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ketvirtadienį Raseiniuose susitiks su savivaldos atstovais, aptars gydytojų ir gydymo įstaigų darbą, situaciją dėl eilių.

Vizito metu ministras taip pat išklausys pasiūlymų, kokie sprendimai prisidėtų mažinant biurokratinę naštą kasdieniame gydytojų ir slaugytojų darbe.

Ministras lankysis Raseinių ligoninėje ir Pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC). Ligoninėje planuojama aptarti gydymo įstaigos ateities viziją ir perspektyvas, ligoninės poziciją intensyvios terapijos klasteryje.

Raseinių PSPC anksčiau buvo kilusi įtampa dėl įstaigos vadovo konkurso.

Penkios dešimtys įstaigos medikų kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą prašydami stabdyti konkursą. Abejones dėl konkurso skaidrumo išreiškė ir Raseinių ligoninės medikai. Dalis jų pateikė prašymus išeiti iš darbo.

Ministrui ir merui adresuotame laiške Raseinių poliklinikos darbuotojai teigė, kad jų pasipiktinimą sukėlė faktas, jog dešimt metų įstaigoje dirbanti buvusi jos direktorė Violeta Užringienė nepateko į antrąjį konkurso turą.

Vis dėlto Šiaulių apylinkės teismas rugsėjo pabaigoje nutraukė bylą dėl konkurso, kurį rugpjūtį laimėjo Paulius Aukštikalnis.

Anot teismo, byla buvo nutraukta, nes ieškovė, buvusi įstaigos vadovė V. Užringienė, atsisakė ieškinio. Teismo duomenimis, susipažinus su abiejų konkursų posėdžių protokolais ir garso įrašais, jai nebekilo abejonių dėl konkurso objektyvumo. 

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us