Raseinių naujienų portalas

KitaNaujienos

Po girto BMW vairuotojo bandymo pabėgti, pradėtas ir policijos pareigūnų veiksmų tarnybinis patikrinimas

Savaitgalį Raseinių mieste, Algirdo-Maironio gatvių sankryžoje, įvyko skaudi avarija, kurios kaltininkui nustatytas sunkus (2,7 promilių) girtumas.

Po  apie avariją pasirodžiusios informacijos internetinėje žiniasklaidoje, pasipylė raseiniškių komentarai, kad dėl autoįvykio galimai kalti ir policijos pareigūnai. Pasak įvykį mačiusių liudininkų, policijos pareigūnai sustabdę „BMW X5“ ir nustatę vairuotojo girtumą, iškvietė automobilį turėjusį nutempti tralą, tačiau girtas vyras nuo policijos pareigūnų pabėgo. Jis sėdo į mašiną ir dideliu greičiu nuvažiavo. Tačiau 37 metų vyras automobilio nesuvaldė, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą  ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Ford Focus“.

Eismo įvykio metu nukentėjo „Ford Focus“ keleivės (1998 m. ir 1966 m.). Nukentėjo ir pats neblaivus „BMW“ vairuotojas.

Pasak Raseinių policijos komisariato viršininko Artūro Košiko buvo gautas pranešimas, kad Raseinių mieste važinėja BMW, kurį vairuoja galimai neblaivus asmuo. „Automobilis su vairuotoju rasti Vaižganto g. Vyrui nustatytas 2,7 promilių girtumas.“ Į klausimą ar tiesa, kad situacijos nesuvaldė policijos pareigūnai, komisaras atsakė: „Pagal pirminę informaciją, po tam tikrų veiksmų atlikimo, vairuotojas pasišalino su automobiliu iš įvykio vietos ir sukėlė avariją Algirdo g. susidurdamas su kitu automobiliu. Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai. Dėl pareigūnų veiksmų pradėtas tarnybinis patikrinimas“.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us