Raseinių naujienų portalas

KitaRaseinių naujienų tv

RNvideo: „Išmestukai“-sužaloti, išduoti gyvūnai. Mes galime jiems padėti!

Čia gyvena liūdnos nosys ir uodegos. Jie dar nesutiko juos mylėti mokančio žmogaus. Šios vienišos uodegos glaudžiasi Klaipėdoje įsikūrusioje prieglaudoje „Gyvūnų užuovėja“. Kiekvieną dieną šios įstaigos savanoriai, iš gerų žmonių aukų, bando užtikrinti bent jau minimalias gyvenimo sąlygas: šiltą guolį, maistą, vaistus ir veterinaro paslaugas.  „Išmestukai“ – beglobiai, sužaloti, išduoti, skriausti, išmesti gyvūnai.

Jau keletą metų „Lklubo“ kolektyvas prieš didžiąsias žiemos šventes organizuoja paramos akciją pasirinktai gyvūnų prieglaudai. Metus laiko merginos, gavusios arbatpinigių už malonų aptarnavimą, juos dedą į aukų dėžutę – pinigai prieš Kalėdas bus atiduoti gyvūnų prieglaudai. Iniciatyvios merginos prašo draugų, pažįstamų, klientų paaukoti gyvūnų maisto, pledukų, žaisliukų, palučių, higienos reikmenų, žaislų beglobiams gyvūnams.

Labai prašome visų prisidėti prie šios gražios paramos akcijos, kurios metu surinktos lėšos ir gyvūnams reikalingas maistas, daiktai keliaus į Klaipėdoje įkurtą asociaciją „Gyvūnų užuovėja“.  Mes už laimingas nosis ir uodegas! Prisidėkite prie mūsų!

Subscribe
Notify of
guest
2 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Justina

Atsipeiketojau(-a) o kas jums sake kad parama bus vežama pinigais? Labai norėtume pasiulyti gruodžio 23d kartu vykti į prieglauda ir realiai savo akimis įvertini ten esamà situacija ,kelionė Jums nieko nekainuos! Dėkojame už jūsų nuomonę 😉

Atsipeikėkite

Žmonės, jūs prieš aukojant pinigėliais pasidomėjote apie šią prieglaudą? (Tiksliaus jos vadovę) Kur pinigėliai nueina.. Ar vėl renkate ant prabangaus automobilio?

Contact Us