Raseinių naujienų portalas

Kita

Lietuvos žemės ūkio taryba nusprendė tęsti protestus

Lietuvos žemės ūkio taryba nusprendė tęsti pirmadienį vykusius šalies žemdirbių protestus, naują jų etapą planuojama surengti sausio pabaigoje. 

„Lietuvos žemės ūkio taryba vykdydama savo narių valią neturi kito pasirinkimo, kaip pradėti antrą protestų akcijos etapą, kai su žemės ūkio technika bus važiuojama į Vilnių. Ši akcija pareikalaus iš mūsų žemdirbių bendruomenės maksimalaus susitelkimo ir pastangų“, – teigiama ketvirtadienį išplatintame Lietuvos žemės ūkio tarybos pranešime. 

Tarybos pirmininkas Ignas Hofmanas ketvirtadienį LRT radijui sakė, jog žemdirbiai į Vilnių ketina važiuoti sausio 23–26 dienomis. 

Pasak Žemės ūkio tarybos, jos atstovai pirmadienį vykusiame susitikime su premjere Ingrida Šimonyte pasigedo konkretaus laiko, per kurį būtų sprendžiamos šalies žemės ūkio problemos, dėl ko apskritai yra abejojama jų sprendimu. 

„Maža to, žemės ūkio ministras viešai apkaltino žemdirbius politikavimu, visiškai ignoruodamas žemės ūkio problemas ir faktą jog žemdirbiai protestuoja jau daugiau kaip du metus prieš jo vykdomą žemės ūkio politiką“, – teigiama Žemės ūkio tarybos pranešime. 

Taryba pakartojo atsiribojanti nuo Lietuvos žemės ūkio rūmų veiksmų.

Ūkininkai pirmadienį visoje Lietuvoje  degindami laužus protestavo prieš Vyriausybės vykdomą žemės ūkio politiką, padidintus suskystintų naftos dujų akcizus, daugiamečių pievų atstatymą, ragina spręsti pieno krizę ir kitas problemas.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us