Raseinių naujienų portalas

NaujienosRaseinių naujienų tv

Prezidentas Gitanas Nausėda su komanda šiandien dirba Raseinių rajone (video iš tiesioginės transliacijos)

Vizitas prasidėjo Šiluvos piligrimų informacijos centre, kur Prezidentas su Kauno arkivyskupu metropolitu Kęstučiu Kėvalu, rajono meru, savivaldybės atstovais, aptarė regioninės kultūros politiką ir piligriminio turizmo ateitį

Šalies vadovas su pirmąja ponia apsilankė  šiemet pastatymo šimtmetį mininčioje, architekto A. Vivulskio suprojektuotoje, Šiluvos Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo koplyčioje.

Prezidentas su pirmąja ponia ką tik padėjo gėlių prie paminklų Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio Vasario 16-osios Deklaracijos signatarams Jonui Žemaičiui-Vytautui ir Petrui Bartkui-Žadgailai.

Netrukus vyks Prezidento ir jo komandos susitikimas su mūsų rajono meru Arvydu Nekrošiumi ir jo politine komanda -patarėjais. Šalies vadovas aptars savivaldybėms perduodamų valstybės funkcijų finansavimą, sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros modernizavimo finansavimą, kitus savivaldybei aktualius klausimus.

Vėliau suplanuotas vizitas į Viduklės miestelį.

Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijoje Prezidentas kartu su mokiniais, jų tėvais, pedagogais, švietimo pagalbos specialistais, žmonių su negalia bendruomenės atstovais dalyvaus apskritojo stalo diskusijoje įtraukiojo ugdymo tema.  

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė Raseiniuose turės savo atskirą programą, – ji lankysis Raseinių trečiojo amžiaus universitete, „Vilties tako krautuvėlėje“, Raudonojo kryžiaus Vaikų priežiūros, ugdymo, reabilitacijos ir užimtumo dienos centre, Raseinių bibliotekoje. 

Darbo dienos pabaigoje, 17 val 15 minučių Prezidentas kartu su pirmąja ponia Viktoro Petkaus progimnazijoje susitiks su Raseinių rajono bendruomene.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us