Raseinių naujienų portalas

Kita

Minint prekybos žmonėmis dieną bus apžvelgiamas šių nusikaltimų mastas, prevencija

Pasaulyje devintą kartą minint Maldos ir apmąstymo apie prekybą žmonėmis dieną, organizacija „Caritas“ apžvelgs šių nusikaltimų mastą, aptars prevencijos būdus. 

„Mažinti nukentėjusiųjų stigmatizavimą ir apsaugoti pažeidžiamus asmenis nuo galimo išnaudojimo – bendras Bažnyčios, valstybės ir nevyriausybinių organizacijų tikslas. Apžvelgę realią situaciją šalyje ir naujus iššūkius, aptarsime, ar pakanka veikimo išvien, kad prekiautojams žmonėmis būtų užkirsti keliai naudotis nežinojimu, patiklumu, sudėtinga materialine situacija ar kitokiu pažeidžiamumu“, – sakė „Lietuvos Carito“ atstovė Vaida Matusevičiūtė.

Nuotoliniame renginyje „(ne)Matau, (ne)Girdžiu, (ne)Rūpi“, kurį bus galima tiesiogiai stebėti „Lietuvos Carito“ feisbuke, kalbės Lietuvos vyskupų konferencijos Socialinių reikalų tarybos bei Švietimo komisijos pirmininkas arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, kitų valstybės institucijų bei nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių atstovai, besidarbuojantys prekybos žmonėmis prevencijos srityje.

Renginio organizatoriai pabrėžia, kad prekyba žmonėmis seniai vykdoma tarptautiniu mastu, tad kova su ja – ne vien policijos, nevyriausybinių organizacijų ar valstybės, o visos žmonijos rūpestis.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us