Raseinių naujienų portalas

Kita

Kur namuose montuoti seifą?

Kokybiškas seifas yra puikus pasirinkimas norint apsaugoti turimus daiktus. Kita vertus, daliai žmonių kyla klausimas – kur šį montuoti geriausia? Tai priklauso nuo namų išplanavimo, paties seifo dydžio, paskirties, daiktų naudojimo dažnumo. Be to, kai kuriuos variantus galima tik pastatyti, o kitus pritvirtinti privaloma. Jeigu ieškote kokybiško seifo, nemažai pasirinkimo rasite Saffort.lt. Visgi, sugrįžkime prie montavimo ypatumų – kur namuose tai padaryti geriausia?

Seifo montavimas – į ką atsižvelgti?

Vieta, kurioje namuose geriausia montuoti seifą priklauso nuo kelių aspektų. Pirmiausia svarbu atsižvelgti į tai, kokiu tikslu jį pirkote. Pavyzdžiui, jeigu seife laikysite dokumentus, kurių Jums dažnai reikės, pravartu šį įrengti lengvai pasiekiamoje vietoje. Tai gali būti miegamasis arba darbo kambarys. Kita vertus, jei seife laikysite brangius daiktus arba ginklą, geriausia paslėpti šį nuo pašalinių žmonių. Tokiu atveju verta apsvarstyti montavimą drabužinėje, spintoje arba sienoje. Visgi, renkantis tinkamą vietą pravartu atsižvelgti ir į seifo durelių ypatumus. 

Kur namuose montuoti seifą?

Vienas iš saugiausių pasirinkimų – tai seifo montavimas į sieną. Įprastai tokie variantai yra labai gerai pritvirtinami. Be to, juos paprasta uždengti įvairiais daiktais, pavyzdžiui, paveikslais ar nuotraukomis. Kai kurie žmonės seifą taip pat įsirengia po grindimis. Tai – saugus, tačiau ne visuomet patogus pasirinkimas. Jeigu seife laikysite svarbius dokumentus, šį montuoti galima darbo kambaryje arba miegamajame. Tam puikiai tiks stalas, drabužinė, spintelė. Panašus principas galioja ir ginklams. Žinoma, viskas priklauso nuo jo dydžio ir paskirties. Nedidelį savigynos ginklą galima laikyti miegamajame esančiame seife, kad šis visuomet būtų lengvai pasiekiamas. Taigi, geriausia atsižvelgti į konkretų daiktą, jo svarbą ir naudojimo dažnumą. 

Ar seifą būtina pritvirtinti?

Tai priklauso nuo to, ką seife laikysite. Dalį variantų galima tiesiog pastatyti, todėl prievolės jų pritvirtinti tikrai nėra. Kita vertus, įmontuodami seifą padidinate savo daiktų saugumą. Visgi, itin konkrečios taisyklės galioja būtent ginklams. Lietuvoje ginklinius seifus pritvirtinti privaloma. Tai padaryti galite tiek prie sienos, tiek prie grindų. Taigi, atsižvelkite į Jums patogiausią variantą.

Užsk.nr.: 2023/02/13

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us