Raseinių naujienų portalas

Kita

Kaip išsirinkti tinkamas skalbimo priemones atsižvelgiant į audinio tipą?

 

Nesvarbu, ar esate užkietėjęs perfekcionistas, ar tiesiog norite, kad jūsų drabužiai atrodytų kaip nauji, labai svarbu pasirinkti tinkamas skalbimo priemones. Šiais laikais rinka siūlo daugybę pasirinkimų – nuo ​​tradicinių miltelių ir skysčių iki naujoviškų kapsulių ir gelių. Taigi, kaip išsirinkti geriausias valymo priemones, kurios atitiks jūsų lūkesčius?

Kaip priderinti valymo priemonę prie audinio tipo, kad mūsų drabužiai ilgai atrodytų gaiviai ir gražiai? Pirmiausia pasidairykite po savo garderobą ir įvertinkite, iš ko iš tikrųjų yra pasiūti jūsų mėgstamiausi drabužiai. Ar tai medvilnė, šilkas, poliesteris ar kažkas dar originalesnio? Kiekvienas audinys turi savo individualius poreikius ir reikalauja tinkamo skalbimo.

Kokius skalbimo miltelius pasirinkti konkrečiai medžiagai?

Rūšiuokite skalbinius prieš skalbimą – tai pirmas žingsnis siekiant gerų skalbimo įpročių. Tikriausiai žinote, kaip rūšiuoti drabužius pagal spalvą, tačiau norėdami gauti geriausių rezultatų, rūšiuokite ir pagal medžiagą. Greitai pažvelgę ​​į priežiūros etiketę sužinosite, iš ko drabužis pagamintas. Šilką geriausia skalbti atskirai nuo medvilnės, nes šios dvi medžiagos reikalauja visiškai skirtingo apdorojimo skalbimo mašinoje. Skiriasi ir medvilnės bei šilko skalbimui reikalingos skalbimo priemonės – medvilnei nepakenks stiprūs skalbikliai, o šilkui reikia subtilesnės priemonės.

Tačiau jei turite drabužių iš sintetinių audinių, pavyzdžiui, poliesterio ar nailono, rinkitės kažką patvaresnio. Čia geriausias pasirinkimas bus valymo priemonės, turinčios stiprių dėmių ir kvapą naikinančių savybių.

Žinoma, tai tik keli pavyzdžiai, todėl atminkite, kad yra daugybė skirtingų audinių ir medžiagų derinių. Jei nesate tikri dėl konkrečių drabužių, visada patikrinkite gamintojo rekomendacijų etiketę. Ten rasite informacijos, kaip geriausiai prižiūrėti tam tikrą audinį.

Nuo dėmių iki kvapo: pagrindiniai veiksniai renkantis skalbinių ploviklius

Jei susiduriate su maisto, žolės ar vaisių dėmėmis, rinkitės audinio dėmių valiklius. Jų moderni formulė, pagrįsta aktyviu deguonimi, suskaido dėmes į pagrindinius veiksnius ir padeda efektyviai jas pašalinti. Produktas bus veiksmingas tiek ant baltų, tiek ant spalvotų audinių.

Svarstote, ką daryti su aliejaus ar taukų dėme? Čia jums reikės valymo priemonės su dėmių šalinimo efektu. Patikrinkite etiketes ir ieškokite tų, kurios pažymėtos, kaip veiksmingos riebalų šalinimo priemonės.

Užsk. 2024/02/19

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us