Raseinių naujienų portalas

Sportas

Namuose užtikrinta pergalė, išvykoje – pralaimėjimas

Kovo 1 dieną Raseinių kūno kultūros ir sporto centre vyko Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos RKL) rungtynės, kuriose raseiniškiai susitiko su Kauno ,,Žalgirio-3“ jaunaisiais krepšininkais. Stebėti šių rungtynių ir įteikti dovanas atvyko tekstilės gaminių bei audinių importu, eksportu bei didmenine ir mažmenine prekyba užsiimančios įmonės „Nostra“ vadovas Igoris Kupstas. Ši įmonė yra generalinis lygos rėmėjas ir šiais metais įgyvendina idėją lygos bendruomenės nariams įteikti Lietuvos vėliavos spalvų rankšluosčius. Kiek anksčiau krepšininkai, šokėjos, teisėjai bei aptarnaujantis personalas gavo geltonos ir žalios spalvos dovanas, o šį kartą įteikti raudoni rankšluosčiai. Tad graži idėja, puoselėjanti tautiškumą – įgyvendinta, o po svečio sveikinamojo žodžio visų dėmesys buvo sutelktas į rungtynes. Jas Raseinių krepšininkai pradėjo trimis taikliais tolimais metimais, tačiau varžovai nesutriko ir įpusėjus kėliniui lygino rungtynių rezultatą. Aktyviai į žaidimą įsitraukusio Nojaus Vaivados vedini raseiniškiai pirmojo kėlinio pabaigoje sužaidė puikią atkarpą ir susikūrė dviženklę persvarą 31:19. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms varžovų gynėjas Kristupas Kebežinskas švystelėjo taiklų tolimą metimą iš aikštės vidurio, taip sukurdamas gerų emocijų savo komandai. Antrajame kėlinyje Raseinių komandoje puikiai rungtyniavo Augustas Žilinskas (per pirmąją rungtynių dalį surinko 22 taškus bei pataikė 5 tolimus metimus) ir kartu su komandos draugais neleido varžovams priartėti. Per trečią ir ketvirtą ketvirtį aikštės šeimininkai dar padidino turėtą persvarą ir pasiekė užtikrintą pergalę 96:69.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 23 taškus pelnęs A. Žilinskas, 17 pridėjo Ernestas Serkevičius, 15 – Nojus Vaivada.

Deja, bet kitos dienos rungtynėse Kėdainiuose raseiniškių 4 pergalių serija nutrūko. Po trijų kėlinių Raseinių komanda turėjo trapų pranašumą (72:74), tačiau kėdainiškiams rungtynių pabaigoje pavyko palaužti varžovus ir iškovoti pergalę 95:88. Komandos kapitonas Antanas Montrimavičius pelnė 18 taškų, Emilis Maziliauskas, Benius Urbonavičius Ir E. Serkevičius pridėjo po 17.

Kitas Nostra.lt-RKL A diviziono rungtynes Raseinių komanda žais namuose kovo 9 d. 16.00 val. prieš Vilniaus ,,Rytas-MRU“ krepšininkus. B divizione rungtyniaujanti ,,Brosta-KKSC“ kovo 8 d. 19.30 val. namų aikštėje sieks nutraukti pralaimėjimų seriją prieš Pakruojo SC-,,Lygumų ŽŪB“.

Informaciją apie mūsų krašto komandas bei RKL čempionato rungtynių transliacijas galite sekti https://videosportas.lt/@nostrarkl, facebook.com/raseiniaikk, www.rkl.lt.

Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojo Dariaus Griciaus informacija