Raseinių naujienų portalas

Kriminalai

Ieškojo naminės degtinės, o rado dar ir ginklą

Policijos pareigūnų kasdienybė yra nenuspėjama – tiriant vieną nusikalstamą veiką, kartais į dienos šviesą išlenda ir dar viena. Kovo 26-osios rytą, būtent taip ir nutiko.

Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai, gavę informacijos, kad vienoje Kelmės rajono sodyboje yra  naminės degtinės atsargų, išskubėjo jos patikrinti. Siekiant užfiksuoti nusikalstamą veiką, iš Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmų teisėjo buvo gautas nutarimas atlikti toje sodyboje sankcionuotą poėmį.

Pareigūnų turima informacija pasitvirtino. Iš įvairių pakampių tyrėjai ištraukė įvairios talpos plastmasinių indų su  skaidriu ir spalvotu skysčiu. Iš viso – apie 50 litrų. Ir visas jis turėjo namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų kvapą.

Naminės degtinės ieškančių pareigūnų laikė staigmena – be neteisėto alkoholio, kurio ir tikėtasi rasti, buvo aptikta netikėtų daiktų – įtariama, mažo kalibro  šaunamasis graižtvinis ginklas ir 28 mažo kalibro šoviniai. Čia gyvenantis 64 metų vyras pripažino, kad šis radinys priklauso jam, nors teisės  ginklams bei šaudmenims laikyti jis neturi.

Buvo  pradėtas ikiteisminis tyrimas – dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis bei neteisėto disponavimo namų gamybos stipriais alkoholiniais gėrimais.

Rastas alkoholis, ginklas ir šaudmenys šiuo metu perduoti tirti specialistams. Sulaukus jų išvadų, vyrui dėl minėtų nusikalstamų veikų  bus pareikšti įtarimai.

Baudžiamasis kodeksas už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų  laikymą numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki dvejų metų. O už šaunamojo ginklo ir šaudmenų laikymą be leidimo laukia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us