Raseinių naujienų portalas

NaujienosPolitika

„Valstiečiai“ atšaukia A. Verygos kandidatūrą prezidento rinkimuose, parems I. Vėgėlę

Opoziciniai „valstiečiai“ penktadienį nusprendė atsiimti Aurelijaus Verygos kandidatūrą gegužę vyksiančiuose prezidento rinkimuose ir juose paremti advokatą Igną Vėgėlę, pranešė partija.

„Mes visada akcentavome, kad valdžia mums reikalinga ne dėl postų, o dėl to, kad tai yra instrumentas pasiekti žmones ir pateisinti jų lūkesčius į gerą, saugų ir orų gyvenimą. Todėl galvodami apie prezidento rinkimus ir tai, kad jie turi pasibaigti tradicinių vertybių ir tikrų darbų Lietuvai pergale, privalome padaryti atitinkamą žingsnį – pasitraukti iš šių rinkimų“, – sakė „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis.

Pasak jo, penktadienį posėdžiavusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba įvertino viešosios nuomonės apklausų duomenis, kuriuose matyti, jog partijos rėmėjų balsai pasiskirsto tarp A. Verygos, I. Vėgėlės ir perrinkimo siekiančio prezidento Gitano Nausėdos.

R. Karbauskis teigė, jog partija siekia, kad konservatorių keliama premjerė Ingrida Šimonytė nepatektų į antrąjį rinkimų turą. Jis paragino ir kitus kandidatus į prezidentus pasekti LVŽS pavyzdžiu.

Parlamentaras A. Veryga šią savaitę Vyriausiajai rinkimų komisijai pateikė per 36,7 tūkst. rėmėjų parašų, kai kandidatavimui pakanka 20 tūkstančių.

Pasak R. Karbauskio, partijos taryba kviečia A. Verygą vesti LVŽS sąrašą į birželį vyksiančius Europos Parlamento rinkimus. Sąrašas bus tvirtinamas vėliau penktadienį.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks gegužės 12 dieną.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us