Raseinių naujienų portalas

Laisvalaikis

Taro kortų prognozė visiems zodiako ženklams balandžio 8- 14 d.

Avinas

Avinai šią savaitę bus labai aktyvūs, veršis į priekį nematydami jokių kliūčių savo kelyje. Visko sieks bet kokia kaina. Tik nepamirškite apsižvalgyti aplink, kad nuo tokio jūsų elgesio nenukentėtų pati artimiausia jūsų aplinka. .

Darbinėje sferoje bus daug nuotolinio bendravimo, susirašinėjimo elektroninėmis priemonėmis. Gali tekti bendrauti su užsieniečiais ar išvykti į komandiruotę.

Santykiuose Avinams šią savaitę gali tekti atsisakyti atgyvenusių santykių ar pasenusių scenarijų. Laikas į savo gyvenimą įsileisti permainas, ir kad ir kaip būtų sunku ir skaudu, žiūrėti į priekį su optimizmu, kad visa tai tik į gerą.

Jautis

Jaučiai šią savaitę spinduliuos gerą sveikatą, pasitikėjimą savimi, valią ir tvirtybę. Kad ir kokie išbandymai jūsų lauktų šią savaitę – jūs viską įveiksite.

Darbe gali atsiskleisti kažkokios paslaptys, suokalbiai. Stebėkite aplinką, būkite atidus, nepasitikėkite aklai viskuo ką išgirsite ar sužinosite, tikrinkite visą gaunamą informaciją.

Santykiai Jaučiams vystysis lėtai, tačiau su perspektyva. Skirkite antrai pusei laiko ir dėmesio, nenutolkite, kad netaptumėte tarsi žvaigždė, mylima –  bet šalta ir tolima.

Dvyniai

Dvyniams šią savaitę bus „jūra iki kelių“. Norėsis nuotykių, naujų įspūdžių, avantiūros ir visai nesvarbu kokios bus to pasekmės. Apie tai Dvyniai gal pagalvos vėliau.

Darbe Dvyniai jausis tarsi akligatvyje. Reikia gauti rezultatą, o visai neaišku kaip, net gali kilti mintis, o kam išvis reikia to rezultato. Gal nieko nedarant ir palaukiant problema pati išsispręs?

Santykiuose Dvynių laukia permainingas metas. Šią savaitę galite sutikti jums skirtąją antrąją puselę, kurią atsiųs pati lemtis.

Vėžys

Vėžių šią savaitę laukia svarbus pasirinkimas kažkurioje gyvenimo sferoje. Sprendimą priimkite savarankiškai, vadovaukitės nuojauta, net jei reikėtų išeiti iš komforto zonos.

Darbe Vėžiams reikėtų prisiminti, kad priimant sprendimus nereikia skubėti. Vadovaukitės intuicija, neskubėkite su išvadomis, atkreipkite dėmesį į likimo siunčiamus ženklus.

Santykiuose Vėžiams atėjo permainų laikas. Jūs galite pasiekti visko ko norite. Tam jūs turite visus instrumentus, tiesiog pasitikėkite savimi ir veikite.

Liūtas

Liūtams ši savaitė bus kažkokia neaiški, miglota, nematysite aiškaus kelio, nesuprasite kur link einate. Gali apimti kažkokios baimės, nepasitikėjimas savimi.

Darbe būsite aktyvūs, energingi, spinduliuosite gerą nuotaiką, ja užkrėsdami visus aplinkinius. Tačiau nepersistenkite, kad jūsų spindesys netaptu karščiu, kuris viską aplink save išdegina.

Santykiuose Liūtų laukia stagnacija. Nesinorės nieko daryti. Galite pajausti, kad santykiuose gaunate mažiau nei duodate. Aukojate save, bet niekas to nemato ir nesupranta.

Mergelė

Mergelės šią savaitę jausis taip, tarsi griūna visa kuo jos tikėjo, visa gyvenimo sistema, slysta pagrindas iš po kojų. Tačiau tik taip į Mergelių gyvenimą gali ateiti kažkas naujo.

Darbe Mergelėms viskas seksis, jos bus pilnos energijos ir motyvacijos veikti. Jos jausis taip, tarsi rado savo „vietą po Saule“.

Santykiuose Mergelės elgsis lengvabūdiškai. Norėsis nuotykių, vaikščioti į pasimatymus, daug partnerių, naujų santykių be jokių įsipareigojimų.

Svarstyklės

Svarstyklės šią savaitę pateisins savo ženklo pavadinimą. Jos bandys viską subalansuoti, rasti tą aukso viduriuką. Gebės susitarti, rasti kompromisą, todėl ši savaitė bus rami, be konfliktų.

Darbe norėsis nusišalinti nuo aplinkinių. Dirbti ramiai, individualiai, savo lėtu ritmu ir kad niekas neblaškytų dėmesio.

Santykiuose Svarstyklės sieks stabilumo, tvarkos, kad viskas vyktų taip kaip visada, tradiciškai. Jokių permainų, naujovių. Viskas taip kaip jau seniai nusistovėjo, pagal įvestas taisykles ir papročius.

Skorpionas

Skorpionai šią savaitę bus nesulaikomi. Sieks pirmauti, nugalėti naujas aukštumas, užkariauti naujas teritorijas. Geriau šią savaite jiems nestoti skersai kelio, nušluos ir net nestabtelės pažiūrėti ar išgyvenote.

Darbe Skorpionai bus tvirti, derybose tiesiog nepalenkiami. Jie bus tikri lyderiai, spinduliuos jėga ir valia, bus pasiryžę rizikuoti kad pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Santykiuose šią savaitę Skorpionai bus užsidarę savyje, užsiims savianalize, kapstymusi praeityje. Ieškos atsakymų į rūpimus klausimus savo viduje.

Šaulys

Šią savaitę Šauliai bus pasimetę, pilni abejonių. Nugalėkite savo baimes ir abejones, tai trukdo jums judėti pirmyn, verčia daryti klaidas.

Darbe Šaulių laukia kasdieninis, monotoniškas darbas. Šią savaitę pradėti projektai ar sudaryti susitarimai bus ilgalaikiai, rezultatas užtikrintas, bet toli ateityje.

Santykiuose Šauliai gali pakliūti į padėtį, kai nežinos ką toliau daryti ir kaip veikti. Jokio vystymosi, stagnacija. Galite pajusti nusivylimą antra puse ir net pačiais santykiais.

Ožiaragis

Ožiaragiams šią savaitę gali kilti noras pamokslauti ar moralizuoti, arba užsiimti savišvieta ir pasinerti į kažkokias studijas, gal net susijusias su tikėjimu ar religija.

Darbe Ožiaragiams reikia apsišarvuoti kantrybe ir dirbti, dirbti, ir dar kartą dirbti, ir tikėti, kad užsibrėžtas tikslas pasiekiamas.

Santykiuose Ožiaragiai pajus pasitenkinimą ir džiaugsmą. Santykiai puikūs, juose tvyro rūpestis, jaukumas, pilnatvė. Jei planuojate šeimos pagausėjimą, tai ši savaitė labai tam palanki, didelis šansas pastoti.

Vandenis

Vandeniai šią savaitę bus tarsi sustingę. Nežinos nei kur eiti, nei ką daryti. Kankins dvejonės, ar apskritai reikia kažkur eiti ir kažką daryti. Norėsis pabūti ramiai ir palaukti kol situacija ar problema išsispręs pati savaime.

Darbe Vandeniai bus linkę viską sverti ir vertinti. Duoti tiek kiek gauna, kad viskas būtų sąžiningą ir pagal įstatymą.

Santykiuose Vandenių laukia paslaptys, nutylėjimai. Gal patiems norėsis būti kiek paslaptingiems, ar kažką nuslėpti nuo savo antros pusės.

Žuvys

Žuvims atėjo laikas veikti. Čia ir dabar. Šią savaitę likimas jums palankus, kelyje nebus jokių kliūčių. Jų gali atsirasti tik dėl jūsų dvejonių ir atmestino požiūrio į problemos išsprendimą.

Darbe Žuvų laukia valios išbandymas. Būkite objektyvūs ir atsakingi, kad nepatektumėte į akligatvį ir nepasiduotumėte gundymams.

Santykiuose Žuvys bus kamuojamos nepasitikėjimo, abejonių ir baimių dėl partnerio, dėl santykių, dėl savęs, žodžiu dėl visko. Nepasiduokite tam, tai tik jūsų vidinės baimės.

Linkiu jums sėkmės, su meile, jūsų Eli Tarott

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us