Raseinių naujienų portalas

Raseinių naujienų tvSveikata

RNvideo: Paulius Aukštikalnis: mūsų tikslas, kad ligonis, prižiūrimas mūsų komandos, galėtų gyti savuose namuose

Raseinių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Ambulatorinės slaugos namuose komanda yra pati didžiausia Raseinių rajone.  Šiuo metu ambulatorinės slaugos namuose ir paliatyvios pagalbos paslaugą teikia 15 slaugytojų ir 3 slaugytojų padėjėjos, 1 medicinos statistikė koordinatorė, 1 socialinė darbuotoja, 1 medicinos psichologė, ir nuo šiol jau net 2 kineziterapeutės.

Pagrindinis mūsų įstaigos tikslas, kad slaugomas pacientas kuo ilgiau galėtų gyventi visavertį gyvenimą savo namuose, o ne gydymo įstaigoje.

Kam yra suteikiamos ambulatorinės slaugos paslaugas namuose?

*asmenims, kuriems pagal Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną yra nustatytas mažas, vidutinis ar didelis slaugos poreikis;

*asmenims, kuriems po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, išlieka sutrikęs gebėjimas savarankiškai rūpintis savo asmeniniu gyvenimu ir yra reikalinga pooperacinė slauga namuose;

*visiems paliatyviems pacientams, t. y. asmenims, sergantiems sunkia ir nepagydoma liga.

Kaip gauti ir kam priklauso šios paslaugas namuose?

Pacientas ar jo artimieji, dėl slaugos paslaugų namuose, turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, nesvarbu kuriame pirminiame centre yra prisiregistravę. Šeimos gydytojo komanda užpildo Slaugos paslaugų poreikio vertinimo klausimyną ir parašo siuntimą, kuriame nurodoma, kokių ambulatorinių slaugos paslaugų namuose reikia pacientui.

Tada jūs sprendžiate kokio tiekėjo paslauga namuose rinktis.

Kilus klausimams skambinkite telefonu: +370 428 57944.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us