Raseinių naujienų portalas

Kriminalai

Sunkiai apgirtusiai raseiniškiai, nepadėjo net 20 metų vairavimo įgūdžiai

Štai taip nutinka, kai  transporto priemones vairuoja nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų apsvaigę asmenys. Ir visai nesvarbu – kokia vairavimo patirtis. Alkoholis sulėtina reakciją ir pakerta vairavimo įgūdžius tiek jaunam, tiek ir patyrusiam vairuotojui. Prieš savaitę automobilio PEUGEOT 307, būdama sunkaus girtumo (2,69 prom.), nesuvaldė  45 metų Raseinių rajono gyventoja. Kelyje Gėluva-Jankūnai-Juodkaimiai moteris nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir taip pat apsivertė.  Moteriai prireikė medikų, o automobiliui – remonto meistrų   pagalbos. Raseiniškės vairavimo stažas – per 20 metų. Tačiau alkoholis ištrina visą patirtį ir žmogus lieka nekoordinuotas.

Birželio 12-osios naktį  trijų mėnesių vairavimo stažą  turinti 18-metė nutarė save prie vairo išbandyti, pasiekusi 1,5 prom. – vidutinį girtumą. Rezultatas nuvylė ir ją, ir kartu su ja automobiliu VW POLO važiuoti išdrįsusias jos bendraamžes – transporto priemonė Šiauliuose, Bačiūnų g.,  rasta aukštyn ratas, o visos trys merginos atsidūrė ligoninės priėmimo skyriuje. Po medikų apžiūros patirtas traumas jos gydosi ambulatoriškai.

Abiem vairuotojoms pradėti ikiteisminiai tyrimai. Vienos laukia atsakomybė už vairavimą išgėrus, kitos – už tai,  kad vairavo kelių transporto priemonę būdama neblaivi ir pažeidė kelių eismo saugumo taisykles,  kas sukėlė eismo įvykį, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Šiaulių apskr. VPK informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us