Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Mirė žiauriai sužalotas Ariogalos šuo Gausas

Ariogaloje gyvas užkastas ir vėliau išgelbėtas šuo Gausas mirė. Liūdną žinią pranešė juo rūpinęsi gyvūnų globėjai.

Gausas tapo kovos už gyvūnų gerovę simboliu visoje Lietuvoje po to, kai buvo rastas sunkiai sužalotas – gyvas užkastas žemėje. Po išgelbėjimo šuniui buvo suteikta veterinarinė pagalba, jis gydytas, juo rūpinosi globėjai, o visuomenė aktyviai sekė jo sveikimo istoriją ir teikė paramą.

Vis dėlto vėliau Gausui buvo diagnozuota sunki onkologinė liga. Nepaisant gydymo ir nuolatinės priežiūros, gyvūno būklė blogėjo.

Globėjų teigimu, sprendimas nutraukti jo kančias buvo itin sunkus, tačiau priimtas įvertinus veterinarų išvadas ir siekiant nebeleisti gyvūnui kentėti.

Per penkis mėnesius, praleistus po išgelbėjimo, Gausas patyrė globą, rūpestį ir visuomenės palaikymą. Prie jo istorijos prisidėjo ir gyvūnų gerove besirūpinančios organizacijos, tarp jų – „Nuaro“ fondas.

Gyvūnų globėjai dėkoja visiems žmonėms, kurie neliko abejingi, palaikė ir prisidėjo prie Gauso gydymo bei priežiūros.

___________________________________________________________________________

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us