Iš Šiluvos startavo trijų dienų piligriminis dviračių žygis „Malonių keliu“, subūręs beveik dvi dešimtis dalyvių. Daugiau nei 170 kilometrų besidriekiantis maršrutas jungia Raseinių, Kelmės, Šiaulių rajonų ir Šiaulių miesto savivaldybes bei kviečia pažinti 30 išskirtinių sakralinio paveldo objektų. Šis keturių savivaldybių projektas skirtas skatinti religinį turizmą ir atverti keliautojams unikalų Lietuvos kultūros, istorijos bei tikėjimo paveldą.
Subscribe
Login
0 Komentarų
Naujausi
