Raseinių naujienų portalas

LaisvalaikisSportas

Jonavoje vykusiame Baltijos šalių MMA čempionate gerai i pasirodė sporto klubo Pantera komanda

Gegužės 22 d. Jonavos sporto Arenoje įvyko Baltijos šalių MMA čempionatas, kurio organizatorius – sporto klubas „Faiteris“ ir LMMAF. Varžybose dalyvavo 176 dalyviai iš 32 sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad į čempionatą atvyksta vis daugiau dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Raseinių, Jurbarko, Marijampolės, Prienų, Druskininkų ir kt. Tai rodo, kad MMA sportas tampa vis populiaresnis. Čempionate dalyvavo gausi Estijos komanda, kurios atstovai parodė gražią techniką, dauguma iš jų tapo čempionais.

Vaikai iki 14 m. kovojo ant tatamio. Jaunimas ir suaugę kovojo dviejuose MMA narvuose. Be pagrindinių MMA kovų vyko ir kovos pagal kikbokso taisykles. Dalyvavo nemažai šios disciplinos atstovų, kurie parodė gražias ir įsimintinas kovas.

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjantiems Pasaulio jaunimo ir Europos suaugusiųjų MMA čempionatams, kurie vyks jau š. m. liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Su Estijos sportininkais teko kovoti ir sporto klubo „Pantera“ auklėtiniams.  Lina Lapinskaitė pusfinalyje kovoju su pajėgia Estijos atstove. Tai buvo viena sunkiausių dvikovų Lijanai. Po ilgos kovos, teisėjai pergalę skyrė estei, kuri ir tapo čempione. Dėl 3-ios vietos Lijana kovojo su kita este, kurią ji įveikė jau pirmame raunde ir iškovojo pergalę. Geriausiai sekėsi jauniesiems kubo sportininkams. Kajus Pažereckas ir Adrijanas Narkun tapo čempionais. Joris Kuncaitis iškovojo 2-ą vietą. Jaunimą galime pagirti, nes jie buvo atrinkti į Lietuvos rinktinę ir galės vykti į MMA jaunimo pasaulio čempionatą, kuris vyks jau š. m. liepos 30 d. Sofijos mieste (Bulgarijoje). Kiti klubo sportininkams į finalines kovas nepateko.

Lijana Lipinskaitė +18 m (suaugusių grupė) 61 kg 3 vieta

Kajus Pažereckas 13 m (U-14 grupė)               iki 48 kg 1 vieta

Adrijanas Narkun 13 m (U-14 grupė)              iki 57 kg 1 vieta

Joris Kuncaitis       13 m (U-14 grupė)              + 57 kg 2 vieta

Lukas Arbačiauskas  13 m (U-14 grupė)         + 57 kg 3 vieta

Emilis Bendoraitis   iki 18 m (U-18 grupė)     iki 66 kg 3 vieta

Airidas Bakutis       iki 11 m (U-12 grupė)       iki 31 kg 3 vieta

Daugiau info čia- http://klubaspantera.lt/2021/05/25/jonavoje-vykusiame-baltijos-saliu-mma-cempionate-gerai-pasirode-sporto-klubo-pantera-komanda/#more-1882

Daugiau foto čia-https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LithuanianMmaFederation&set=a.2184219855046416

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us