Raseinių naujienų portalas

Kriminalai

Netikėtas pareigūnų pasirodymas „kulinarinio paveldo“ puoselėtojus privertė sprukti

Gegužės 28-ąją darbo diena Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnams prasidėjo labai anksti. Apie 5 val. ryto trys tyrėjai išsirengė į mišką. Ne, ne bundančios gamtos vaizdais pasigrožėti, o eliminuoti  prie šių  vaizdų nederančių  detalių.

Buvo gauta informacija, kad Raseinių r., greta Skirmantiškės k. esančiame miške, rengiamasi naminės degtinės gamybos procesui. Nuvykusiems į mišką pareigūnams teko gerokai paklaidžioti po mišką, kol buvo rasti šio proceso dalyviai. Aptiktomis automobilio vėžėmis, vedančiomis per laukus,  jie pėsčiomis nusekė iki Betygalos seniūnijos. Prie Mūkės upelio pareigūnai išvydo tris  pareigūnams  pažįstamus asmenis, kurie su teisėsauga yra turėję įvairiausių reikalų – ir teisti už nusikaltimus, ir apdovanoti ne viena nuobauda už administracinius nusižengimus. Vyrai triūsė prie didžiulių statinių. Įtariama, darė raugą naminei degtinei virti. Kai jie, sėdę į automobilį ir pavažiavę tolėliau, pradėjo ruošti malkas ugniai užkurti, pareigūnai apžiūrėjo statines. Vienoje jų buvo jau „naminukės“ gamybai paruoštas išrūgęs raugas, kitoje  – ką tik užraugtas skystalas, trečia – tuščia. Buvo priimtas sprendimas įtariamuosius sulaikyti.

Pareigūnai paslapčiomis ėmė slinkti prie triūsiančios trijulės. Išgirdę pareigūnų šūksmą „Stok, policija!“, netikėtai užklupti  vyrai tarsi pabaidyti kiškiai  puolė į skirtingas puses. Pareigūnai  pačiupo du, kurių vieną teko  net elektros impulsiniu prietaisu TASER sustabdyti. 26 ir 28 metų Raseinių rajono gyventojai atsidūrė areštinėje. Abiem pareikšti įtarimai dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų  gaminimo. Trečiojo,  28 metų bendrininko, laukia toks pat likimas

Šiaulių apskr. VPK atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us