Raseinių naujienų portalas

NaujienosSveikata

Lietuvoje visiškai dominuoja delta atmaina

Lietuvoje nuo liepos antros savaitės visiškai dominuoja koronaviruso delta atmaina – ji dabar sudaro apie 95 proc. visų diagnozuojamų atvejų, antradienį pranešė Vyriausybė.

Anot jos, su šios atmainos dominavimu prasidėjo ir eksponentinis COVID-19 atvejų augimas visoje Lietuvoje.

Pranešime teigiama, kad Klaipėdos ir Vilniaus regionuose delta atvejų augimo rezultatai jau stebimi ir ligoninėse, kur užimtų lovų skaičius taip pat didėja labai sparčiai.

Vyriausybės duomenimis, nuo birželio 1-osios 96 proc. asmenų, hospitalizuotų ir mirusių nuo COVID-19, nebuvo visiškai skiepyti.

Statistika rodo, kad šiuo metu koronaviruso infekcija labiausiai plinta tarp jaunesnių nei 50 metų asmenų – jie sudaro 80 proc. naujų registruojamų atvejų, o rudenį ir žiemą ši grupė sudarė apie 50 proc. visų užsikrėtimų.

Statistikos departamento duomenimis, praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 394 nauji koronaviruso atvejai, nuo šios infekcinės ligos mirė du žmonės.

14 dienų naujų susirgimų skaičius 100 tūkst. gyventojų pakilo iki 133,9 atvejo, o teigiamų diagnostinių testų dalis – iki 2,9 procento.

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 283 tūkst. 656 žmonės, nuo šios ligos iš viso mirė 4420 žmonių.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us