Raseinių naujienų portalas

NaujienosNuomonės

Grožio specialistai nelinkę palaikyti svarstomų ribojimų

Siūlymą leisti laisvai naudotis paslaugomis tik turintiesiems galimybių pasą grožio specialistai sako vertinantys neigiamai. Jų teigimu, toks sprendimas maždaug perpus sumažintų klientų srautus, o dalį meistrų paskatintų pereiti į pogrindį, rašo portalas lrt.lt.

Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos viceprezidentė Diana Bučinskienė teigia, kad daugelis šio sektoriaus atstovų siūlomiems ribojimams nepritaria, nors yra pasiskiepiję arba persirgę.

„Mes nesame prieš skiepus, daugelis asociacijos meistrų yra imunizuoti, pasiskiepiję arba persirgę, bet dėl klientų. Daugelis yra prieš, nes neaišku, kokia bus tikrinimo sistema, ar mes tikrinsime, ar jie patys bus atsakingi už save. Kiekvieną savo klientą branginame ir mylime, todėl skirstyti į skiepytus ir neskiepytus – nelabai etiška“, – nurodo D. Bučinskienė.

„Niekas su mumis nesitaria, nėra jokio susikalbėjimo, jie tiesiog taip nusprendžia“, – sako ji. 

Jei bus apribotas grožio specialistų darbas, asociacijos viceprezidentės tvirtinimu, tai neabejotinai atsilieps finansiškai, o daugelis sektoriaus darbuotojų pereis į šešėlį.

Savo ruožtu dalis verslų, tarp jų ir grožio specialistų, viešojoje erdvėje ėmė skelbti paslaugas teiksiantys tik nepasiskiepijusiems asmenims. 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovės Justinos Petravičienės teigimu, nepaisančiųjų įstatymų ir teiksiančiųjų paslaugas nepasiskiepijusiems klientams lauktų baudos nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų.

„Priminsime, kad kol kas galutinių sprendimų nėra. Juos turi patvirtinti Vyriausybė“, – priduria ji.

Vyriausybė praėjusį trečiadienį iš esmės pritarė nutarimo projektui, pagal kurį numatoma, kad galimybių paso neturintys asmenys nuo rugsėjo vidurio galėtų apsipirkti tik nedidelėse parduotuvėse, jiems užsivertų renginiai, viešojo maitinimo įstaigos, ligoninės ir kitos paslaugos.

Dėl ribojimų neturintiesiems galimybių paso Ministrų kabinetas turėtų apsispręsti trečiadienį.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
Kristina

Kadangi tie ribojimai įvesti, norisi plačiau sužinoti apie tokių grožio procedūrų kaip manikiūras atlikimą namuose. Juk tikrai galime ir pačios savimi pasirūpinti.

Contact Us