Raseinių naujienų portalas

KitaNuomonės

Šeimų sąjūdžio lyderiai pasmerkė riaušes prie Seimo, jų sukėlėjus vadina asocialais

Didžiojo šeimos gynimo maršo organizatoriai pasmerkė antradienį prie Seimo kilusias riaušes, teigia, kad jas sukėlė asocialūs asmenys.

„Iš paskelbtų žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose įrašų aiškiai matyti, kad riaušes pradėjo ir vykdė asocialūs asmenys, kurie buvo organizuoti ir iš anksto tam pasiruošę“, – nurodoma ketvirtadienį išplatintame Lietuvos šeimų sąjūdžio pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad sąjūdis nėra ir dieną vykusio mitingo organizatoriai.

„Tačiau, pritardami protesto tikslams, skelbėme apie mitingą ir kvietėme žmones jame dalyvauti. Nemažai Lietuvos šeimų sąjūdžio narių mitinge dalyvavo asmeniškai“, – teigiama pranešime.

Pasak jo, pareigūnai sulaikė Šeimų sąjūdžio nares Adeliną Sabaliauskaitę ir Vitoldą Račkovą, nors jos paprasčiausiai „vedė viso renginio ir po to sekusių įvykių tiesioginę transliaciją internetu“.

„Šie įrašai, kuriuose užfiksuota viskas, kas tą dieną vyko, paskelbti ir yra gera medžiaga, padedant tyrėjams nustatyti riaušes sukėlusius asmenis ir provokatorius“, – nurodo Lietuvos šeimų sąjūdis.

Pranešime taip pat kaltinama žiniasklaida, kuri po įvykių neva pradėjo „šmeižto kampaniją“, norėdama „diskredituoti Lietuvos šeimų sąjūdį ir apkaltinti jį riaušių organizavimu“.

Apie 5 tūkst. žmonių antradienį buvo susirinkę į sankcionuotą mitingą prie Seimo Vilniuje protestuoti prieš Vyriausybės planuojamus ribojimus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.

Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio Seimo kiemo. Pareigūnams ėmus juos atitraukti nuo pastato, kilo riaušės – į pareigūnus mėtyti buteliai, signalinės raketos, prieš protestuotojus panaudotos ašarinės dujos.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us