Raseinių naujienų portalas

Kita

Ugniagesių savaitgalis: nuo gaisrų gesinimo, kelio valymo iki sunkiasvorių ligonių išnešimo

Lapkričio 13 d. (šeštadienis) Raseinių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba vyko į 5 iškvietimus, lapkričio 14 d. buvo ramesnė.

Šeštadienį ryte apie 08:44 val. gautas pranešimas iš policijos komisariato, kad Raseinių rajone, 146 kelyje, ties Gabšių kaimu, reikia nuvalyti kelio dangą. Ant kelio pažirusios duženos nuvalytos.

Apie 3:38 val. gautas pranešimas, kad Raseinių rajone, Pagojukų sen., Akstinų k., dega sąvartynas. Degė mėšlo krūva. Užgesinta.

17:40 val. gautas pranešimas, kad Viduklės sen., Stungurių k., neužsisuka dujų balionas. Dujų nuotėkio nebuvo. Pranešimas nepagrįstas.

Iš policijos gautas pranešimas, kad Raseinių r., Kalnujų kaime, įvestas planas „Skydas“. Ugniagesiai gelbėtojai budėjo, kol atvyko išminuotojai. Penkios 76 mm minosvaidžio minos sunaikintos vietoje.

18:20 val. gautas pranešimas, kad Raseiniuose, Prūdo g., dega namas. Iš pastogės rūko dūmai. Iš namo išvestas šeimininkas po medikų apžiūros paliktas namuose. Gyvenamasis namas 10×15 m, 1 a., medinis, su mansarda, pusė stogo skardinio, pusė dengto šiferiu. Nuardyta apie 12 m² sienos ir apie 10 m² stogo dangos. Sulieta vandeniu 2×10 m namo prieangio. Dūmų detektoriaus nėra.

Sekmadienį, lapkričio 14 d. 09:53 val. gautas pranešimas iš PK, kad Raseinių r. sav., Girkalnio sen., Medekšų k., įvestas planas „Skydas“. Budėta, kol atvyko išminuotojai ir sprogmenį (rankinę granatą) išsivežė.

17:59 val. gautas pranešimas iš GMP, kad Raseiniuose, Turgaus g., reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį, sergantį COVID. Ligonį padėta išnešti.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informacija

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us