Raseinių naujienų portalas

KitaVerslas

Kaip efektyviai įdarbinti socialinius tinklus?

VšĮ „Atrask Raseinius“ kviečia Raseinių rajone veikiančias įmones, organizacijas ar pavienius asmenis dalyvauti nemokamuose mokymuose!

Mokymų metu sužinosite:

– Nuo ko pradėti? Ar Jūsų verslui iš tiesų reikalingi socialiniai tinklai?

– Kokį soc. tinklą ar tinklus pasirinkti?

– Kaip ir kokį turinį kurti?

– Skaitmeninės rinkodaros galimybės

– Praktiniai patarimai, kurie pagerins Jūsų verslo ar veiklos įvaizdį socialiniuose tinkluose

– Praktinė dalis, kurios metu pritaikysime įgytas žinias

Kam skirti šie mokymai?

Mokymai skirti pradedantiesiems arba šiek tiek pažengusiems socialinių tinklų naudotojams, kurie nori sėkmingai pradėti arba vystyti savo verslo/veiklos socialinius tinklus bei efektyviai juos įdarbinti siekiant maksimalios naudos savo vykdomai veiklai. Mokymų dalyviai iškart po renginio galės lengvai pritaikyti sužinotus praktinius patarimus.

Mokymai vyks:

gruodžio 20 d. (pirmadienį) 15:30-18:30 val., gyvai Raseinių M. Martinaičio viešojoje bibliotekoje (Vytauto Didžiojo g. 1, Raseiniai) arba nuotoliniu būdu.

Dalyvaujant gyvai reikalingas galimybių pasas. Dalyvaujant nuotoliniu būdu gali būti sudėtinga dalyvauti praktinėje dalyje.

Nuotoliniams dalyviams mokymų nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams likus 1 dienai iki renginio pradžios.

Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/j8EuNmXgKYEKAFGr8

Mokymus ves:

Brigita Pakalnienė – skaitmeninės rinkodaros ir socialinių tinklų ekspertė, išorinės ir vidinės komunikacijos specialistė turinti daugiau nei 7 metus patirties įvairiuose verslo sektoriuose.

„Rinkodara ir komunikacija yra menas, kurį paprasta išmokti, tereikia pradėti, imti ir daryti, o rezultatai ateina nuo proporcingai tam įdėto darbo, tad kviečiu eiti niekada nesibaigiančiu mokymosi ir atradimų keliu“.

Subscribe
Notify of
guest
1 Komentarai
Naujausi
Seniausi Most Voted
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus
gabija

jeigu verslas yra gana naujas manau verta kreiptis į profesionalus, kad jie padėtų valdyti soc.tinklus. Šiais laikais ir ta paslaugų kaina visai prieinama

Last edited 10 dienos prieš by gabija

Contact Us