Raseinių naujienų portalas

Naujienos

Gaisras Kauno „Akropolio“ prekybos centre lokalizuotas, patvirtino PAGD

Šeštadienį kilęs gaisras Kauno „Akropolio“ prekybos centre lokalizuotas, šeštadienio vakarą patvirtino Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). 

„Gaisras lokalizuotas, degė ventiliatorius ant stogo, vietoje tikrinama, ar gaisras nėra išplitęs“, – BNS informavo PAGD situacijų koordinavimo skyriuje.

Šeštadienį popiet pranešta, kad dega Kauno „Akropolio“ stogas, evakuojami žmonės. Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie gaisrą gavo 15.18 valandą.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Kauno „Akropolio“ valdytojos Brigitos Kuodytės pateikiamas duomenimis, evakuacijos metu prekybos centre buvo daugiau kaip 3500 lankytojų ir darbuotojų, visi jie evakuacijos metu pastatą paliko per 10 minučių.

Pirminiais duomenimis, dėl įvykio prekybos centre žmonės nenukentėjo, nurodoma „Akropolio“ valdytojos paskelbtame komentare.

Gaisras kilo restorane „Guacamole“, šiuo metu įvykio vietoje dirba ugniagesiai. Prekybos centras kol kas uždarytas lankytojams.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us