Raseinių naujienų portalas

Kita

Dieną eismo sąlygas sunkins snygis, šlapdriba ir pustymas

Penktadienį eismo sąlygas sunkins snygis, šlapdriba ir pustymas, įspėja kelininkai.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, dieną daug kur numatomi krituliai: sniegas, pajūryje – šlapdriba. Daug kur pustys.

Pajūryje antroje dienos pusėje šiaurės vakarų vėjo gūsiai sieks 15-18 m/s. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo keturių laipsnių šalčio iki vieno laipsnio šilumos.

Penktadienio rytą, šeštos valandos duomenimis, dėl besitęsiančio snygio sudėtingesnės eismo sąlygos yra pietvakarių, vakarų ir šiaurės Lietuvoje.

Čia pagrindiniai keliai daug kur provėžoti, slidūs, vietomis padengti plonu puraus ar pažliugusio sniego sluoksniu, ypač Marijampolės savivaldybėje, Vilkaviškio, Klaipėdos, Skuodo, Mažeikių ir Naujosios Akmenės rajonuose.

Likusioje šalies dalyje pagrindiniai keliai daugiausia drėgni, tačiau kai kur yra sniego provėžų.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje yra slidūs, provėžoti, vietomis padengti prispausto ar pažliugusio sniego sluoksniu.

Kelininkai slidžius ir apsnigtus kelių ruožus barsto ir valo, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Didžiojoje šalies dalyje sninga, vietomis pusto, tik šiaurės rytų ir rytų Lietuvoje be kritulių. Oro temperatūra siekia nuo dviejų iki septynių laipsnių šalčio.

Subscribe
Notify of
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Žiūrėti visus komentarus

Contact Us